Reklam
Reklam

CEZA KESİLMESİ İSTENDİ

CEZA KESİLMESİ İSTENDİ
  • 01.06.2020
Reklam

Geçtiğimiz hafta içerisinde yayımladığımız “Mücavir alanlarda temizlik çalışması başlatıldı” haberimiz üzerine, sitemize bugün Yayla Sahili’nden birikmiş çöp fotoları gönderildi.

Sahildeki çöp birikintilerini fotoğraflayıp sitemize gönderen bir vatandaş, “Bu belediye nerelerde temizlik çalışması yapmış.” diye sordu.

Keşan Belediyesi temizlik ekibini son günlerde Yayla Sahili’nde görmediklerini ileri süren vatandaş, “Her yerde moloz yığıntıları, çöp dağları. Belediye buradaki çöpleri ne zaman alacak.” dedi.

“CEZA ŞART”

Yazlıklarında tadilat yapan ve inşaat atıklarını çöp bidonları etrafına ya da kaldırım üzerine bırakan kişilere cezai işlem uygulanmasını da isteyen duyarlı vatandaş, “Belediyenin temizlik ekibi, inşaat atıklarını temizlemek zorunda değil. Bu insanlar neden böyle yapıyor anlamış değiliz. Önlerine inşaat atığı bırakılan sitelere ceza kesilmeli. O pisliği oraya bırakanı site sakinleri kendi içinde bulsun ve cezayı da ona ödetsin. Ya da başka birisi gelip döküyorsa, site sakinleri ihbarda bulunsun. Cezalar kesilmeye başlandıktan sonra herkes kendi kapısının önüne mutlaka sahip çıkacaktır. Bu güne kadar ses çıkarılmadığı için herkes çöpünü, inşaat atığını kaldırıma, yola bırakıyor. Ceza şart.” diye konuştu.

Tepkili vatandaş, Keşan Belediyesi ekiplerinin en kısa zamanda Yayla Sahili’nde de çalışma yapmasını istedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ