Reklam
Reklam

ERDİ KILIÇ: “SÖKÜM VE YENİDEN YAPIM İÇİN HİÇBİR BEDEL ÖDENMEYECEK.”

ERDİ KILIÇ: “SÖKÜM VE YENİDEN YAPIM İÇİN HİÇBİR BEDEL ÖDENMEYECEK.”
  • 14.08.2020
Reklam

Yeni düzenlemenin ardından yaklaşık bir ay önce trafiğe açılan Muhtar Ali Çevikel Caddesi’ndeki 1250 metrelik çift yönlü beton yol yeniden yapılacak.

Yolda meydana gelen patlaklar ve bozulmalar nedeniyle Keşan Belediyesi ekipleri, yolda detaylı incelemelerde bulundu.

MUHTAR ALİ ÇEVİKEL CADDEMİZDE İNCELEMELERDE BULUNUYORUZCADDEMİZİN HER YERİNİ YENİ VE MODERN ÇÖP KONTEYNERİ İLE DONATTIK

Keşan Belediyesi paylaştı: 14 Ağustos 2020 Cuma

Vatandaşlardan da büyük bir tepki gelmesi üzerine dün Muhtar Ali Çevikel Caddesi’ne giden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, konuyla ilgili canlı yayında açıklamalarda bulundu.

İlk olarak teknik şartname ile ilgili bilgi veren Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç, yolun teknik şartnameye ve işin kapsamına uymadığı tespitini yaptıklarını bildirdi.

malat“YOL YENİDEN YAPILACAK”

Yolda yaşanan sorunlarla ilgili zaman geçirmeden ilgili firmayla yazışmalara başladıklarının altını çizen Kılıç, “Zeminde sökülmeler ve bozulmalar var. Yapmamız gereken şey: yolu kazıtarak yatalı imalatı ortadan kaldırtmaktır. Bu yol yeniden yapılacak. Söküm ve yeniden yapım için yüklenici firmaya hiçbir ekstra bedel ödenmeyecektir. Yolun tamamı sökülecek. Tahmin ediyoruz ki firmamız da önümüzdeki hafta içinde söküm işine başlayacaktır.” dedi.

HELVACIOĞLU: “HER ŞEY DE BİR HAYIR VARDIR”

Keşanlıların hakkını korumak için ellerinden gelen tüm mücadeleyi vereceklerinin altını çizen Başkan Mustafa Helvacıoğlu da, “Yaptığımız işin denetiminde de hassasiyet gösteriyoruz. Keşan Belediyemizin bir kuruşunu zayi etmeden, işin takibini de yapıyoruz. Firma işte hata yaparsa, o işi teslim almıyoruz. Şartnameye göre sağlıklı bir şekilde bitirmenizi talep ediyoruz. Yeniden yaptırmaya kadar gideceğiz ve gitmemiz de lazım. Her şey de bir hayır vardır. Yolu açtık ama yolda döküntüler olmuş. Bu yol yarınlarda karda kışta çok büyük sorun olur. Yeniden yapılması için firmamızı davet edeceğiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ