Reklam
Reklam

10.00-16.00 SAATLERİ ARASINDA AÇIK OLMASI İSTENDİ

10.00-16.00 SAATLERİ ARASINDA AÇIK OLMASI İSTENDİ
  • 30.04.2021
Reklam

Ülke genelinde, dün saat 19.00’dan, 17 Mayıs’a kadar devam edecek ‘tam kapanma’ uygulaması başladı.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odasının, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan  paylaşımda, Keşan Küçük Sanayi Sitesi’nin açılması talep edildi.

Keşan TSO’nun sosyal medya hesabı üzerinden; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı’nın yansı sıra Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Salim Şevik ve esnafın bulunduğu fotoğrafla birlikte şu paylaşım yapıldı:

“Tarım üretiminin en önemli günlerini yaşadığımız bu süreçte bölgemizde Keşan Küçük Sanayi Sitemizin nöbetçi tamirci, elektrikçi, servisçi, yedek parçacı vb. ile küçük ekiplerle tarıma, lojistiğe ve inşaata hizmet vermesinin imkanı maalesef bulunmamaktadır.
COVID-19 salgınından korunma önlemlerinin hepsini almak kaydı ile 10.00 / 16.00 saatleri arasında Küçük Sanayi Sitemizin tamamı ile açılmasını önemle talep etmekteyiz.
Üretimin önemini pandemi döneminde anladığımızın ve bunun da destekçisi olan birimlerin bütünlüğünün farkında olduğumuzu umarak tüm yetkililerden konu ile acil destek istemekteyiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ