Reklam
Reklam

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ VE SARDOS EKİBİ GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPTI

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ VE SARDOS EKİBİ GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPTI
  • 23.05.2022
Reklam

Geçtiğimiz hafta sonu Trakya Üniversitesi Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu öğrencileri ile Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS) üyeleri,  doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

Yüksekokul bahçesinden başlayan faaliyet, yaklaşık 10. km. yüründükten sonra yine başladığı noktada son buldu.


Etkinlik ile ilgili SARDOS Dernek yetkilileri şu açıklamada bulundu: “Kurulduğumuzdan buyana hedef kitlemiz hep çocuk ve gençler oldu. Çünkü geleceğimizi onlar şekillendirecek. Bu sebeple yüreğine dokunarak onların hayatına katacağımız en ufak katkı için çaba harcıyoruz. Yaklaşık 8 yıldır ilçemizdeki üniversite öğrencileri ile faaliyetler yapıyoruz. Fakat pandemi ile birlikte iletişimimiz koptu ve faaliyetlerimiz durdu. Bu sebeple dernek olarak biz de bu yıl TÜ Sosyal, Kültürel ve Sportif Dairesi ile bir iş birliği protokolü imzaladık. İlk faaliyetimiz bisiklet etkinliği oldu. Geçtiğimiz hafta sonu da gençlik haftasına rastladığı için birlikte Gençlik Yürüyüşü adı altında doğada ayak izlerimizi bıraktık. Bu yürüyüş ile birlikte piknik yapıp, oyun ve şarkılarla eğlendik. Önümüzdeki öğretim yılında öğrencilerimiz ile faaliyetlerimiz artarak devam edecek.
Başından bu yana bize her konuda desteğini esirgemeyen başta Öğretim Üyesi ve Trakya Üniversitesi SKS Başkan Vekilimiz Burak İşçimen olmak üzere, KYÇUBYO Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Atakişi‘ye ve Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Erdem Öngün hocamıza destekleri ve çabaları için yürekten teşekkürlerimizi sunarız.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ