Reklam
Reklam

4 MAHALLE VE DÜĞÜN SALONU OLMAK ÜZERE 5 NOKTAYA KURULDU

4 MAHALLE VE DÜĞÜN SALONU OLMAK ÜZERE 5 NOKTAYA KURULDU
  • 04.07.2022
Reklam

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından Beyendik beldesinde bulunan ve nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu 4 mahalle ve düğün salonu olmak üzere 5 noktaya ücretsiz internet hizmeti vermek için Wİ Fİ kabinleri kuruldu.

Hizmetle ilgili bilgiyi ise Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, sosyal paylaşım hesabı Facebook adresinden duyurdu.

Başkan Örnek, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Çocuklarımız, gençlerimizin bilgiye ve derslerine çalışmasına katkı sunacak, yetişkin bay ve bayanlar ise güncel gelişmeleri bu noktalardan kullanacakları ücretsiz internet ile ulaşabilecekler. Bizler halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Beğendik (Ücretsiz WİFİ) ile kaliteli ve güvenli iletişim deneyimi, ücretsiz internet hizmetinden yararlanabilmek için kullanıcıların akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayar ile beldemizde bulunan Kemalpaşa, Aydoğan, Yenimahalle, Beykent mahallelerimizdeki halkımızın yoğun olduğu meydanlarda ve Düğün Salonu’muzun içine kurulan 5 ücretsiz internet noktasından Beğendik (Yönet Wifi adı) kablosuz ağına bağlanmaları yeterli.”

Örnek ayrıca, beldeye ücretsiz internet hizmeti kurulmasını sağlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli idareler Koordinatörü Bülent Akköse‘ye de Beyendik halkı adına teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ