Reklam
Reklam

15 TON ATIK TOPLANDI

15 TON ATIK TOPLANDI
  • 18.02.2020
Reklam

Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde tüm ekipleriyle birlikte temizlik seferberliği gerçekleştirdi.

TOKİ Yediyüz Evler bölgesinde 45 personelle geniş katılımlı gerçekleştirilen temizlik çalışmasında; 15 ton atık toplandı.

Çevrenin gelecek olduğunu belirten Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Altay, geleceğimize sahip çıkmanın da en büyük sorumlulukları olduğunu kaydetti.

Altay, Keşan Belediyesinin çevre dostu belediye olduğunu bildirdi ve çevre temizliğinin vatandaşlarla birlikte bir bütün olduğuna dikkat çekti.

Mustafa Altay, “Vatandaşlarımız çevre temizliği konusunda hassas davranırlarsa, herkes kendi kapısının önünü süpürürse kentimiz daha temiz olur. Gösterdikleri ve bundan sonra gösterecekleri duyarlılık için vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bir şehir için en önemli hizmetlerden biri temizlik faaliyetleridir. Belediye olarak şehrimizin temizliğine çok önem veriyoruz. Her mahallemiz, her sokağımız bizim için çok önemli. Daha güzel ve temiz bir Keşan oluşturmak istiyorsak belediyemize olduğu kadar herkese sorumluluklar düşüyor. Keşan’ı duyarlı vatandaşlarımız, çocuklarımız ve esnafımızla birlikte Türkiye’ye örnek temiz bir kent yapacağız.” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ