Reklam
Reklam

17 KİLOMETRELİK YOL BETON ASFAL OLACAK

17 KİLOMETRELİK YOL BETON ASFAL OLACAK
  • 20.09.2022
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Çamlıca-Gökçetepe köyleri arasındaki 17 kilometrelik yolda beton asfalt yol çalışmalarının başladığını bildirdi.

Kılınç, beraberinde İl Genel Meclisinin AK Partili Keşanlı üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş ile Gökçetepe Köyü Muhtarı Abdullah Kemik ile birlikte yaptığı açıklamada; maliyeti 15 milyon ve tamamı yerli üretim beton asfalt olan yolun, bölge halkına ve Keşan’a hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Gürcan Kılınç, 25-30 yıl ömrü olan beton asfalt yolun ihalesinin 19 Eylül 2022 Pazartesi günü yapıldığını ve bugün itibarı ile de altyapı çalışmalarına başlandığını kaydederek, “Bu anlam da bölgemize desteklerini esirgemeyen başta Edirne Milletvekilimiz Sayın Fatma Aksal, Edirne İl Başkanımız Sayın Belgin İba, Edirne Valimiz Sayın H.Kürşat Kırbıyık , İl Genel Meclisi üyelerimiz  İsmail Keleş ve Halil Bayazıt’a teşekkür ediyorum .” dedi.

KEMİK’TEN KILINÇ’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ…

Keşan Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı ve Gökçetepe Köyü Muhtarı Abdullah Kemik de, AK Parti İlçe Başkanı Gürcan Kılınç’a, yol yapımına başlanması nedeniyle hayırlı olması ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Kemik, “Beton yolun yapımında ve köyümüzün yazları su alamayan mahallesine yaklaşık 900 metre olan boru hattını tedarik ettikleri için köylerimiz adına Sayın vekilimize, Sayın valimize, İl Başkanımıza, Keşan İlçe Başkanımıza ve İl Genel Meclisi üyelerimize, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ