Reklam
Reklam

22 VE 23 NİSAN TARİHLERİNDE DE DÜZENLENECEK

22 VE 23 NİSAN TARİHLERİNDE DE DÜZENLENECEK
  • 17.04.2023
Reklam

Keşan Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen “Ramazan ve Çocuk Şenlikleri” sona erdi.

14, 15 ve 16 Nisan 2023 tarihlerinde Mehmet Gemici Cennet Bahçesinde düzenlenen şenliğe vatandaşlar ve çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

Şenlik, 16 Nisan 2023 Pazar günü; ekinlik şovmeni eşliğinde ön program, animatörler eşliğinde çocuk programı, kukla tiyatrosu, balon atölyesi-kırımızı balon oyunlarının ardından sona erdi.

“ŞENLİĞİMİZE YOĞUN İLGİ GÖSTEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Her saniye eğlence dolu olan “Ramazan ve Çocuk Şenliği”ni tamamladıklarını belirten Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Çocuklarımızın yüzlerindeki tebessüm her şeye değer. Ramazan ve Çocuk Şenliklerimizin son gecesinde eğlence dolu bir akşam daha çocuklarımız ile birlikte yaşadık. Şenliğimize yoğun ilgi gösteren herkese teşekkür ederiz.” dedi.

“3 GECE ÇOK GÜZEL EĞLENCELER DÜZENLEDİK”

Yaklaşan Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Helvacıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız ile beraber Ramazan Bayramımızı da idrak edeceğiz. Allah tuttuğumuz oruçları, dualarımızı kabul etsin. Şenliklerimizle çocuklarımıza biz de bir tatil hediyesi verelim istedik. 3 gece çok güzel eğlenceler düzenledik. Onlar için 22 ve 23 Nisan 2023 tarihlerinde yine şenliklerimiz var. 24 Nisan’da da 7 ülkenin katılacağı halk dansları festivalimiz var. Kısmetse yine 3 gece Mehmet Gemici Cennet Bahçesinde olacağız. Eğlenceye ara vermeyeceğiz. Çocuklarımızı internet bağımlılığından kurtarmamız gerek. Etkinlerimiz devam edecek. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.”     

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ