Reklam
Reklam

3 ŞÜPHELİ HAKKINDA DA ALİ ŞLEM BAŞLATILDI

3 ŞÜPHELİ HAKKINDA DA ALİ ŞLEM BAŞLATILDI
  • 16.04.2024
Reklam

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, şüphe üzerine durdurulan kişi ve park halindeki araçlarda uyuşturucu madde ile ruhsatsız tabanca ve şarjör ele geçirildi.

Yenimescit Mahallesi Hüseyin Karagöz Sokak üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan C.K’nın yapılan kaba üst aramasında; 1 adet şeffaf poşet içerisinde daralı ağırlığı 5,13gram olan kimyasala bulanmış tütün olarak tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirildi.

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Bademlik Caddesi’nde park halinde bulunan bir araç kontrol edildiğinde ise araç içerisinde bulunan S.Ç’nin şahsın üzerinde ruhsatsız bir tabanca ve bu tabancaya ait bir adet şarjör ele geçirildi.

İspat Cami Mahallesi Kurtuluş Caddesi’nde park halinde bulunan bir araç kontrol edildiğinde de araç içerisinde bulunan M.K’nın üzerinde 1 adet ruhsatsız  tabanca ve bu tabancaya ait bir adet şarjör içerisinde toplam 13 adet fişek ele geçirildi.

Uyuşturucu madde ve ruhsatsız tabanca ile şarjör ve fişekler muhafaza atkına alınırken, 3 şüpheli hakkında da adli işlem başlatıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ