Reklam
Reklam

45 BİN YENİ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILDI

45 BİN YENİ ÖĞRETMEN ATAMASI YAPILDI
  • 23.03.2023
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, gündeme dair açıklamada bulundu.

Açıklamasına, tüm Keşanlı hemşerilere hayırlı Ramazanlar dileyerek başlayan Kılınç, “11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif’in milletimize ,İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık ,huzur, bereket getirmesini yüce Mevlamdan niyaz ediyorum.” dedi.

Gürcan Kılınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gündeme dair yaptığı açıklamaya ve emeklİye verdiği müjdeye işaret ederek, en düşük emekli aylığının 7 bin 500 TL olduğunu kaydetti.

45 bin yeni öğretmen ataması yapıldığını da belirten Gürcan Kılınç, “Atama kararı ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Eğitimin her zaman yanında olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yerli elektrikli otomobil Togg için şu ana kadar yaklaşık 80 bin talep olduğunu belirten Kılınç, “Togg akıllı cihazımızın üretim hedefi bu yıl 20 bin, inşallah 2030’a kadar 1 milyon Togg üretmiş olacağız.” şeklinde konuştu.

Gürcan Kılınç ayrıca, “Et ve Süt Kurumu satış noktalarında sunulan kıyma ve kuşbaşı miktarını 2 katına çıkaracak. Et ve Süt Kurumu satış noktalarında fiyat kıyma için 119 TL, kuşbaşı et için 129 TL olarak belirlendi. Hayırlı Uğurlu Olsun. Hayırlı Ramazanlar.” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ