Reklam
Reklam

AÇIK OTO PAZARININ YENİ YERİ HİZMETE AÇILDI

AÇIK OTO PAZARININ YENİ YERİ HİZMETE AÇILDI
  • 26.05.2019
Reklam

Keşan Belediyesinin, Bölge Trafik Müdürlüğü arkasında Oto Galericiler Sitesi yanında hazırladığı Açık Oto Pazarı’nın yeni yeri hizmete açıldı.

Bugün, yeni yerinde kurulan Açık Oto Pazarı’nı; Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Demirkan, Keşan Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Aktaş ve Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Arıkan’la birlikte ziyaret eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, araç satanlara bereketli satışlar diledi araç alanlara da araçlarını iyi günlerde kullanmalarını temenni etti.

Başkan Helvacıoğlu yeni yerinde Keşan Oto Galericiler Sitesi işbirliğinde faaliyet göstermeye başlayan Açık Oto Pazarı ile ilgili şunları söyledi: “Keşan 2. El Açık Oto Pazarımız Keşan Belediyesi Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi içerisinde kuruluyordu. Söz konusu alanın 2. el oto pazarı için çok uygun değildi. Keşan’a ve Trakya’ya yakışır bir açık oto pazarı hazırladık. Buna 40’a yakın oto galericilerimiz ile beraber karar verdik. Buradan hem araçlarını satan vatandaşlarımız hem de oto galericilerimiz yararlanacak. 2. el oto pazarımız pazar günleri kurulacak ancak halkımız istediği zaman aracını burada satılana kadar bırakabilecek. Alanımız ilk günden doldu, alanın daha da genişlemesi için çalışmalarımız olacak. Esnafın ve vatandaşımızın istekleri var onları da yerine getireceğiz.”

Bugün ve 2 Haziran 2019 Pazar günleri bu alanı vatandaşlar ücretsiz olarak kullanabilecek.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ