Reklam
Reklam

“ADAM YOKLUĞUNDAN MI KOLTUĞA GELMİŞ BULUNUYORSUNUZ?”

“ADAM YOKLUĞUNDAN MI KOLTUĞA GELMİŞ BULUNUYORSUNUZ?”
  • 31.08.2022
Reklam

AK Parti Keşan Gençlik Kolları Başkanı Beril Üğdül, bugün yaptığı yazılı açıklamada, CHP Keşan Gençlik Kolu Başkanı Emre Şevik’in 30 Ağustos Zafer Bayramı’na ve gecesinde de düzenlenen kortejine katılmamasını eleştirdi.

“SİZİN GİBİ TATİLE DÜŞKÜN BAŞKANLARDAN SIKILDIK”

Açıklamasında, “Sizler önemli günlerde tatil yapan başkanlara alışkın olabilirsiniz ancak bizler sizin gibi tatile düşkün başkanlardan sıkıldık.” diyen Üğdül, şunları ifade etti: “30 Ağustos Zafer Bayramı, büyük taarruzun zafer ile sonuçlanmasından sonra Yunan ordularının İzmir’e kadar çekilmesidir. Tarihe en güzel başarılardan biri olarak geçmiş 30 Ağustos; siyasi görüşü, dini, dili ve ırkı fark etmeksizin bu bayrak altında yaşayan tüm vatan evlatlarının bayramıdır. Ancak ne sabah gerçekleştirilen tören alanında ne de akşam yapılan Zafer Yürüyüşü’nde göremediğim CHP Gençlik Kolları Başkanı’na soruyorum; siyasi görüşünüz, zaferi de mi kabul etmiyor yoksa ittifak halinde bulunduğunuz partiler mi müsade etmiyor ya da sizler adam yokluğundan mı koltuğa gelmiş, sadece koltuk doldurmak için mi orada bulunuyorsunuz?”

Beril Üğdül açıklamasına şöyle devam etti: “Benzer soruları millet ittifakı çatısı altında toplanan tüm parti mensuplarına da iletmiş olalım. Çünkü bizler Akşam Zafer yürüyüşü yaparken sanırım kendileri gençlik kolları başkanlarına eşlik etmeye tatile gitmişti. Yüzyıllık parti mensubu olmanıza rağmen ve Z kuşağından sürekli dem vurduğunuz ,halde gençlik kolları başkanı bulamadığınız için mi gençlik kolları başkanınızda ısrarcısınız? Sizler önemli günlerde tatil yapan başkanlara alışkın olabilirsiniz ancak bizler sizin gibi tatile düşkün başkanlardan sıkıldık. Son olarak başkanlık mı yapacaksınız, tatil mi? Karar verin. Zira bizler beka meselesi derken tam da bundan bahsediyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ