Reklam
Reklam

AMELİYAT ÖNLÜĞÜNÜ BİLE GİYDİ!

AMELİYAT ÖNLÜĞÜNÜ BİLE GİYDİ!
  • 01.05.2022
Reklam

Keşan Devlet Hastanesinde 29 Nisan 2022 tarihinde ameliyata alınacak hastanın her türlü tetkik ve işlemleri yapıldı ancak ameliyata alınmadan taburcu oldu.

Ameliyata onay için imzası dahi alınan hasta, ameliyata alınmama gerekçesine öğrenemeden, bayramdan sonra ameliyat yapılacağı söylenerek, taburcu edildi.

29 Nisan 2022 Cuma günü saat 11.00’de hastanede olması söylenen ve 11.15 civarı yatışı yapılan hasta, 12.45’te ise ameliyat önlüğünü de giyerek, göz operasyonu olmak için hazır bekledi. Daha öncesi her türlü tetkiki yapılan ve ameliyat için onay imzası da alınan hasta I.Ü’nün eşi, uzun süre geçmesi üzerine saat 14.30 sıralarında ameliyat saati ile ilgili bilgi almak istedi. Bu seferde I.Ü’nün eşine, 15 dakikaya ameliyata alınacağı bildirildi. Ancak ameliyata alınması için gelip giden olmayınca, unutulduğunu düşünen hasta yine bilgi almak hemşire odasına gitti “Ben unutuldum mu?” diye sordu ancak cevap alamadı. Son olarak doktorun yanına giden hasta İ.Ü’ye kapıların kapandığı ve ameliyatın başka bir doktor tarafından bayramdan sonra yapılacağı söylendi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ