Reklam
Reklam

ARIKAN: “BÖLGEDE İLK OLAN ODALARDAN BİRİYİZ”

ARIKAN: “BÖLGEDE İLK OLAN ODALARDAN BİRİYİZ”
  • 01.03.2022
Reklam

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Arıkan ile İpsala Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Kutlubay, bugün düzenledikleri basın toplantısında, yolcu ve yük nakli taşımacılığı yapan oda üyelerinin kullandığı sayısal takograf kartlarını, Keşan TSO’dan alabileceğini söyledi.

Keşan TSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve saat 10.30 sıralarında başlayan basın toplantısına ilk olarak Arıkan konuştu.

Rusya-Ukrayna savaşının sona ermesi ve yeniden sağlıklı günlere dönülmesini temenni eden Murat Arıkan, yolcu ve yük nakli taşımacılığı yapan oda üyelerinin, sayısal takograf kartlarını 1 Mart 2022 tarihi itibari ile Keşan TSO’dan alabileceklerini bildirdi.

“BÖLGEDE İLK OLAN ODALARDAN BİRİYİZ”

Arıkan şöyle devam etti: “Sayısal takograf 2014 yılından beri kullanılıyor. Tarihi geçen ya da yeni kart alacak üyelerimiz, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na gitmek zorunda kalıyordu. Bugün itibariyle bu hizmeti odamızdan almaya başlayacaklar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yaptığımız girişimler neticesinde bölgede ilk olan odalardan biriyiz. Bu konuda Rifat Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Sayısal takograf kullanan yolcu ve yük nakliyesi yapan üyelerimiz bugün itibariyle odamıza gelip genel sekreterliğimize ulaşıp bu hizmeti alabilirler. İnşallah tüm üyelerimizin bu sene sezonu güzel geçer. Kendileri kazasız belasız hayırlı işler diliyorum.

Vakit çok önemlidir. O yüzden böyle bir hizmetin burada olması da bu zor günlerde esnaf arkadaşlarımıza bir nebze de olsa destek olacağını düşünüyoruz. Uzun bir süredir başkanlarımız ve odalarımız bunu talep ediyordu. Bizler de bunları Ankara’ya aktardık ve bizleri kurmadılar. Çünkü Keşan’ın potansiyeli aşikâr. İpsala, Enez, Keşan ve bölgemiz, kara, yük ve yolcu taşımacılığında en büyük tedarikçilerden bit tanesidir. Odamıza, bölgemize üyelerimize ve esnaf arkadaşlarımıza hayırlı olsun.” diye konuştu.

KUTLUBAY: “KAZANAN ESNAFIMIZ OLSUN”

Daha sonra konuşan İpsala Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kemal Kutlubay da şunları ifade etti: “Keşan Ticaret ve Sanayi Odamız dijital ehliyetleri hizmetini buraya getirdi. Edirne’nin en büyük ilçesi Keşan. Yaptıkları çalışmalardan dolayı kendilerine çok teşekkür ederim. Keşan’a da bu hizmet imkanının verilmesi ne mutlu. Başta zaman olmak üzere hem maddi hem de manevi yönden kazanım sağlanmış olundu. Kazanan ilçemiz ve esnafımız olsun.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ