Reklam
Reklam

ASFALT ÇALIŞMALARI ARTARAK SÜRECEK

ASFALT ÇALIŞMALARI ARTARAK SÜRECEK
  • 09.07.2019
Reklam

Son yapılan trafik düzenlemelerinden sonra kilit birkonuma dönüşen Anafartalar Caddesi’ne çıkışı sağlayan ve dik yokuş olması ve zemin bozukluğundan dolayı sürücülere zor anlar yaşattığı için zaman zaman eleştirilere neden olan Garip Baba Türbesi’ne çıkan Cin Ali Caddesi, Keşan Belediyesi tarafından bütün şekilde sıcak asfaltlama yapıldı.

Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı asfalt ekibi tarafından, dün yürütülen çalışmaların bu alanın bağlantı noktası olan Muammer Aksoy Caddesi’ne kadar devam edeceği bildirildi.

Keşan Belediyesi asfalt şantiyesinde üretilen asfaltla yapılan çalışmaların önümüzdeki günlerde artarak devam edeceği belirtildi.

Keşan Belediyesinin son dönemde yürüttüğü asfalt çalışmaları kapsamında yaklaşık 40 bin m2’lik alanın asfaltlandığı kaydedildi.

Ayrıca ekiplerin acil ihtiyaç duyulan noktalarda da yama çalışması yaptığı belirtildi.

Çalışmaları yerinde Başkan Yardımcısı Yakup Balcı ile birlikte inceleyen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan halkının, Keşan Belediyesinden beklediği asfalt konusundaki çalışmaları en hızlı şekilde yerine getirmek ve daha güzel yollarda birlikte yürümek için var güçleriyle çalıştıklarını söyledi.

Helvacıoğlu, vatandaşların memnuniyeti için çalışmalarını artırarak sürdüreceklerini vurguladı.

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ