Reklam
Reklam

AVCI’DAN SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE ZIYARET…

AVCI’DAN SOSYAL HİZMET MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜNE ZIYARET…
  • 09.06.2021
Reklam

Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı, Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa’yı makamında ziyaret etti.

Avcı ziyaret sırasında Mustafapaşa ile birlikte Keşan Sepetçi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nde sepetten çantaya, duvar süsünden kitap ayracına farklı birçok malzemenin üretildiği atölyeleri ziyaret ederek, çalışan kadınlara kolay gelsin dileklerinde bulundu.

Avcı, Keşan Kent Müzesi bünyesinde de çeşitli atölyeler planladıklarını belirterek, “Kooperatifimizi ziyaret ederek, yapmayı düşündüğümüz işbirliklerini görüştük ve fikir alışverişinde bulunduk. Kadın istihdamı açısından büyük önem taşıyan bu girişim aynı zamanda boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için de farklı bir alan açıyor. Kent içindeki tüm kurum ve kuruluşlarla paydaş olmak ve birlikte projeler yürütmek müzemizin öncelikleri arasında. En kısa zamanda birlikte çalışmayı diliyoruz. Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa nezdinde emeği geçen herkesin eline sağlık.” dedi.

Mustafapaşa da Avcı’ya ziyareti nedeniyle teşekkür ederek, “Sosyal Hizmet Merkezi İlçe Müdürlüğü olarak biz de Kent Müzemiz ile böyle bir işbirliği gerçekleştirmekten büyük memnuniyet duyarız.” şeklinde konuştu.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ