Reklam
Reklam

AZALMASI BEKLENİRKEN, GİDEREK ARTIYOR

AZALMASI BEKLENİRKEN, GİDEREK ARTIYOR
  • 31.10.2023
Reklam

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın destekleriyle Keşan Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘At Arabaları Triportöre Dönüşüyor’ projesi kapsamında at arabalarına karşılık dağıtılan triportörlerin giderek azaldığı görülüyor.

Projenin ardından Keşan’da atların yerini triportörlerin alması beklenirken, triportörlerin her geçen gün azalması ve at arabalarının da giderek çoğalması dikkat çekti.

Dün de yenilenen Cumhuriyet Meydanı’nda kaldırım üzerine park edilen ve aydınlatma direğine bağlanan at, eleştirilere neden oldu.

Zabıta ekiplerinin de dikkatini çeken kaldırımdaki atın sahibi uzun bir süre arandı. At daha sonra bulunduğu yerden kaldırıldı.

Kaldırım üzerinde atı görenler ise 3 ay önce düzenlenen ‘Yılın Yerel Yöneticileri’ töreninde kendi kategorisinde Türkiye birinciliği alan ve örnek gösterilen projenin neden amacına ulaşmadığını sordu.

Triportörlerin giderek azaldığını ve buna karşılık olarak da at arabalarının gün geçtikçe artmaya devam ettiği belirtilirken, yöneticilerin bu konuda bir çalışma yapıp yapmadığı da soruldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ