Reklam
Reklam

BARIŞ PARKI RENKLENDİ

BARIŞ PARKI RENKLENDİ
  • 04.07.2019
Reklam

Büyük Cami Mahallesi’nde bulunan ve bakımsız hali ile şikayetlere konu olan Barış Parkı’nda, Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Park ve Bahçeler Birimi tarafından yeni düzenlemeler yapıldı ve bu değişim vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Daha önce parkta bulunan küçük süs havuzları kaldırıldı ve alanda daha fazla vatandaşın huzurlu bir ortamda vakit geçirmesi için oturma bankı sayısı artırıldı.

Parkta peyzaj düzenlemeleri gerçekleştirildi ve parka özellikle geceleri çok güzel bir görüntü oluşturan renkli ışıklandırmalar yerleştirildi.

Parkta bulunan ağaçlardan birine de görsel açıdan zenginlik katan örgü motifleriyle giydirme  yapıldı.

Parkta yapılan düzenlemeleri 3 Temmuz 2019 Çarşamba akşamı yerinde inceleyen ve parkta bulunan vatandaşlarla sohbet ederek, düzenlemeler hakkında görüş alışverişinde bulunan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Mahalle ve bölge halkının nefes alacağı ve kullanışlı bir yeşil alana ihtiyaç duyuluyordu. Ekiplerimiz kısa zamanda çok güzel bir iş ortaya çıkardılar. Yapılan düzenlemelerin de vatandaşlarımızı memnun ettiğini gördük. Bu memnuniyeti artırmak için çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ