Reklam
Reklam

BASIN TOPLANTISINDA SEZONU DEĞERLENDİRDİLER

BASIN TOPLANTISINDA SEZONU DEĞERLENDİRDİLER
  • 08.04.2022
Reklam

Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin ve Antrenör Fatih Anlar, bugün düzenledikleri basın toplantısında hem sezonu hem şampiyonluğu hem de kulüpte yaşananları değerlendirdi.

Şampiyonluk yolunda kendilerini yalnız bırakmayan taraftara teşekkür eden Gergin ve Anlar, Keşanspor’u önümüzdeki sezonda da şampiyon yaparak bölgesel amatör lige çıkarmak istediklerini söyledi.

Saat 14.30 sıralarında başlayan basın toplantısında, ilk olarak Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin konuştu.

Keşanspor’un yeni bir oluşumla ve yeni bir kadro ile Edirne Süper Amatör Lig’teki yerini aldığını dile getiren Gergin, “Gönül istiyor ki bu sene de bir üst lige çıkabilelim.” dedi.

Uzun bir süre liglerden uzak kalan Keşanspor’u, yine uzun yıllardır çim sahalardan uzak kalan futbolcular ile ayağa kaldırdıklarını belirten Antrenör Fatih Anlar da sıkıntılı bir adaptasyon süreci yaşadıklarını ancak bu süreci ilk yarıda atlattıklarını ve ikinci yarı çok başka bir Keşanspor ortaya çıktığını kaydetti.

“BAŞKANIMIZIN YÜZÜNÜ KARA ÇIKARMADIK”

İkinci devrenin başında teknik heyet ve yönetim olarak toplantı yaptıklarını, toplantıda Başkan Nehir Gergin’in kendilerine “Ligin 2. yarısında 9’da 9 galibiyet istiyorum.” dediğini hatırlatan Anlar, “Biz de başkanımızın yüzünü kara çıkarmadık ve 9 maçta 9 galibiyet aldık.” diye konuştu.

KEŞANSPOR’UN U-16’LARI, TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA EDİRNE’Yİ TEMSİL EDECEK

Yeniden konuşan Başkan Nehir Gergin, Keşanspor U-16 takımının turnuvaya katılacağını ve Türkiye şampiyonasında Edirne’yi temsil edeceğini açıkladı.

“ELEŞTİRİLER ALDIK AMA BİZ BAŞARACAĞIMIZA İNANDIK”

Bu sezon Keşan’daki gençlerin ne kadar yetenekli olduklarını aldıkları başarılarla ortaya koyduğunu ifade eden Gergin, şöyle devam etti: “Şu anki A takımımızda bölge dışından oyuncu yok. Keşanlı gençlerimiz, amatör liglerde başarılı olabileceğini böylelikle ortaya koymuş oldu. A takım bazında ligin en genç takımlarından biriyiz. Bu yönde eleştiriler aldık ama biz başaracağımıza inanıyorduk. Fatih hocamız bu gençler üzerinde durdu ve büyük bir özveri ile onları yetiştirdi. Belki de Türkiye futboluna hizmet edecek genç yetenekler çıkıyor şu anda. Önümüzdeki sezon da gençleri değerlendirmek istiyoruz.”

Keşanspor’da yönetimsel konuda da başarılı olunduğunun altını çizen Nehir Gergin, başta kulüp yönetimi olmak üzere Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na, diğer kurum yöneticilerine, polis ve jandarma ekiplerine, kulüp sponsoru Aziz Yörük’e de teşekkür etti.

“KEŞAN’IN BİRLEŞTİRİCİ GÜÇLERİNDEN BİRİSİNİN KEŞANSPOR OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖRDÜK”

Kısa süre önce düzenlenen şampiyonluk yemeğinde katılımın yüksek olmasından ötürü memnuniyet duyduklarını aktaran Gergin, Keşan’ın birleştirici güçlerinden birisinin Keşanspor olduğunu bir kez daha gördüklerini vurguladı.

“KENDİ SAHAMIZDA VE KENDİ TARAFTARIMIZ ÖNÜNDE SAHAYA ÇIKMAK İSTİYORUZ”

“İnşallah önümüzdeki sezon kendi sahamızda ve kendi taraftarımız önünde sahaya çıkmak istiyoruz.” diyerek sözlerini sürdüren Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, “Bu sezon daha büyük hedefli bir ligte yer alacağız. Bölgesel amatör lige çıkarsak, Keşanspor’un yıllar önce bıraktığı yerde olacağız. İnşallah başaracağız.” şeklinde konuştu.

Antrenör Fatih Anlar da yıllar sonra yeniden var olup anı sezon şampiyonluğa ulaşılmasıyla Keşanspor’un tarih yazdığına dikkat çekerek şöyle devam etti: “Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Başta Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na, tüm maçlarımıza bir taraftar gibi gelerek bizleri yalnız bırakmayan Nehir başkanıma ve tüm yöneticilerime, antrenmanlarını hiç bir zaman aksatmayan futbolcularıma, karda, yağmurda, çamurda maçlarımıza gelerek bizlere destek olan taraftarlarımıza, kahrımızı çeken malzemeden sorumlu İbrahim Koca’ya, sakat futbolcularımızı iyileştiren Serbülent Dalkıran arkadaşımıza, bizleri maddi manevi destekleyen Keşanspor sevdalılarına teşekkür ediyorum.”

Basın toplantısında son kez söz alan Başkan Gergin, Keşanspor’da, eski personelle geçmişten gelen bir davanın olduğunu, bu davanın sonuçlandığını, kulübün önemli bir sorunla karşı karşıya geldiğini, bu konuda görüşmelerin devam ettiğini ve elbirliği ile bu sorunun çözüme kavuşacağını vurguladı.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ