Reklam
Reklam

BAŞKAN ADNAN İNAN, YEREL SEÇİMLERLE İLGİLİ GÖRÜŞMELERDE BULUNDU

BAŞKAN ADNAN İNAN, YEREL SEÇİMLERLE İLGİLİ GÖRÜŞMELERDE BULUNDU
  • 14.11.2023
Reklam

MHP Keşan İlçe yönetimi, İstanbul İl Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temalı genişletilmiş Marmara Bölge istişare toplantısına katıldı.

Genel Başkan yardımcıları, milletvekilleri, MYK ve MDK üyelerinin konuşmacı olduğu toplantı, İstanbul WoW Hotel’de yapıldı.

Toplantıya; Edirne ve ilçelerindeki yöneticilerle birlikte MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan, KAÇEP Başkanı Muradiye Durak, Yönetim Kurulu üyeleri ve bazı partililer katıldı.

Başkan Adnan İnan ve beraberindeki partililer, İstanbul, Çanakkale, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kocaeli ve Sakarya’dan gelen; il, ilçe başkanları ve belediye başkanlarıyla görüşüp fikir alışverişinde bulundu.

Ayrıca Başkan İnan ve beraberindekiler parti büyükleriyle görüşerek önümüzdeki yerel seçimlerle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Partiden yapılan bilgilendirmede şunlar ifade edildi: “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendinin emir ve talimatları doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğimizi arz ettik. Görüşme imkanı bulduğumuz Genel Başkan yardımcılarımızın ve MYK üyelerimizin Keşan hakkındaki düşünceleri öngörüleri ve temennileri ayrıca bizleri onore etmiştir. Kusursuz bir organisazyonla bizleri misafir eden başta İstanbul İl Başkanı Sayın Sertel Selim olmak üzere İstanbul il yönetimine ve Edirne bölgesinde ki koordinasyonu sağlayan Edirne İl Başkanım Emre Tokoğlu’na MHP Keşan İlçe Başkanlığı adına teşekkür ederiz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ