Reklam
Reklam

BAŞKAN GEZER: “DEPREMZEDE KARDEŞLERİMİZİN SIKILMADAN GELİP TIRAŞLARINI OLMALARINI İSTİYORUZ”

BAŞKAN GEZER: “DEPREMZEDE KARDEŞLERİMİZİN SIKILMADAN GELİP TIRAŞLARINI OLMALARINI İSTİYORUZ”
  • 20.02.2023
Reklam

Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası bünyesindeki berber ve kuaförlerin, depremzede misafirlere ücretsiz tıraş hizmeti vereceği bildirildi.

Konuyla ilgili bilgilendirmede bulunan Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Gezer, Keşan’da bulunan berberler ve kuaförler olarak, depremzede vatandaşları ücretsiz saç kesimi ve sakal tıraşı yapmaya başladıklarını duyurdu.

‘Asrın Felaketi’ olarak adlandırılan depremde yüzlerce depremzedenin Keşan’a geldiğini ifade eden Gezer, bir nebze de olsa depremzedelere destek olmak istediklerini belirtti.

Keşan’daki misafir depremzedelerin kesinlikle çekinmeden saç sakal kesimine gelebileceklerini ifade eden Mutlu Gezer, Keşan Belediyesi ve Keşan Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile birlikte böyle bir uygulamaya gönüllü olarak geçtiklerini dile getirdi.

Gezer, “Depremin yaşandığı ilk günden beri elimizden gelen her şeyi yapıyor ve yapmaya devam edeceğiz.

Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odamızca yaptığımız çağrı üzerine değerli üye berberlerimiz ve kuaförlerimiz Keşan’daki depremzedelere küçük de olsa bir katkımızın olması için ücretsiz saç kesimi ve tıraş etme kararını aldık.

İlçemize gelen depremzede kardeşlerimizin kesinlikle sıkılmadan gelip tıraşlarını olmalarını istiyoruz. Çünkü biz abi kardeş gibiyiz aynı vatan ve aynı toprakların insanlarıyız. İlçemizde bu uygulamaya birçok berber kuaför arkadaşımızın katıldığını görüyoruz. Diğer meslektaşlarımızın da bu uygulamaya katılmasını bekliyoruz ve ayrıca uygulamaya katılan meslektaşlarımı gönülden tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ