Reklam
Reklam

BAŞKAN HELVACIOĞLU, AK PARTİ’NİN 19. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN HELVACIOĞLU, AK PARTİ’NİN 19. KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI
  • 14.08.2020
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti’nin 19. kuruluş yıldönümü ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.

AK PARTİ’NİN 19. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Helvacıoğlu’nun açıklaması şöyle:14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan AK Parti’mizin 19. kuruluş yıldönümü kutlu olsun.

Kuruluşu 19 yıllık olsa da davası asırların davası olan AK Parti, kurulduğu günden bugüne milletin desteğini arkasına almış, milletle yol almış, laf değil eserler üretmiş, karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşale gibi ışık saçmıştır.

Ayrım yapmaksızın Türkiye’nin tamamının partisi olan AK Parti, milletin yoluna taş koyanlara inat, her türlü iç ve dış müdahalelere ve vesayete karşı milletin yoluna baş koymuş, tüm dünya mazlumlarının umudu olarak gönüller fethinde eşine az rastlanır bir model olmuştur.

Kurucumuz, Genel Başkanımız, Liderimiz  ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu kutlu hareketi başlattığı ve ülkemize bıraktığı eserler için teşekkürlerimi ve şükranlarımı arz ediyorum. Başta ebediyete intikal edenler olmak üzere partimizde bugüne kadar emeği geçenlere, cefakar kadınlarımıza ve özverili gençlerimize şükranlarımızı sunuyorum. 19. kuruluş yıldönümümüz kutlu olsun.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ