Reklam
Reklam

BAŞKAN HELVACIOĞLU: “MÜZİSYENLERİMİZİ KUCAKLIYORUZ”

BAŞKAN HELVACIOĞLU: “MÜZİSYENLERİMİZİ KUCAKLIYORUZ”
  • 22.01.2021
Reklam

Keşan Belediyesi tarafından, pandemide iş sıkıntı yaşayan müzisyenlere maddi destek, evlerinde kalan vatandaşlara da moral vermek amacıyla 140 yerel müzisyenin katıldığı müzik konseri düzenlendi.

Belediyenin ve sitemizin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınladığı konsere, büyük ilgi gösterildi.

Keşan Belediyesi, pandemi nedeniyle iş bulmakta güçlük çeken yerel müzisyenlere destek olmak amacıyla ‘Çalsın davullar, gelsin güzel günler’ adlı konser düzenledi.

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde gerçekleştirilen konsere 140 yerel müzisyen katıldı.

“BİZ MÜZİSYENLERİMİZİ KUCAKLIYORUZ”

Dün gerçekleştirilen ve saat 17.00 sıralarında başlayan konser öncesi konuşma yapan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, pandemi nedeniyle yerel müzisyenlere destek ve vatandaşlara moral vermek amacıyla belediye tarafından “Çalsın davullar, gelsin güzel günler” adlı etkinliği gerçekleştirdiklerini belirterek, “140’ın üzerinde Keşanlı müzisyenimiz bugün bir arada. Yarım saatlik bir müzik dinletisi gerçekleştirecekler. Trakya’nın yanı sıra Balkan ve Rumeli müzikleri de seslendirecekler. Biz müzisyenlerimizi kucaklıyoruz. Pandemi nedeniyle biliyoruz ki onlar da zor günler geçiriyorlar. Biz onlara destek veriyoruz, onlar da halkımıza moral verecekler. Böyle bir organizasyonu Keşan’da ilk defa yapıyoruz. Pandemi koşulları olduğu için de halkımız sosyal medyadan bu etkinliği izleyebilecek. Türkiye’nin müzisyenlerinin Keşan’dan çıkacağı iddiamız var. Bugün de onun provasını yapıyoruz.” dedi.

Konuşmanın ardından enstrümanları eline alan 140 müzisyen, adeta müzik ziyareti sundu. Etkinlik, toplu fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ