Reklam
Reklam

BAŞKAN ÖRNEK: “DERDİMİZ KÂR ETMEK DEĞİL, HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR”

BAŞKAN ÖRNEK: “DERDİMİZ KÂR ETMEK DEĞİL, HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR”
  • 28.12.2020
Reklam

Uzun bir aradan sonra belde ile ilçe arasında yeniden toplu taşıma hizmeti verecek olan Beyendik Belediyesi, bünyesine 4 araç kazandırdı.

2’si İstanbul Büyükşehir Belediyesinden hibe olarak temin edilen, 2’si de belediye bütçesinden alınan 4 aracın tanıtımı, bugün gerçekleştirildi.

Beyendik beldesinde yapılan ve saat 14.00 sıralarında başlayan araç tanıtımına; CHP Edirne Milletvekili Prof. Dr. Okan Gaytancıoğlu, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, Beyendik Belediye Meclisi üyeleri ile bazı Keşan Belediye meclisi üyeleri ve belde halkı katıldı.

Törende konuşan Başkan Örnek, toplu taşıma hizmetinin bir belediye için önemli gelir kaynağı olduğunu ancak Beyendik Belediyesinin bu gelir kaynağından uzun yıllardan beri mahrum kaldığını söyledi.

ÖRNEK: “DERDİMİZ KÂR ETMEK DEĞİL, HALKIMIZA HİZMET ETMEKTİR”

Toplu taşıma hizmetini yeniden hayata geçirilmesindeki asıl amacın, belde halkına hizmet etmek olduğunu vurgulayan Muhammet Örnek, “Konuyu meclisimizde görüştükten sonra belediyeye araç kazandırılması için çalışma başlattık. İstanbul Büyükşehir Belediyesine başvurduk ve araç desteği istedik. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bu isteğimize duyarsız kalmadı ve beldemize 2 araç hibe etti. Başkanımız İmamoğlu nezdinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Diğer yandan bu konuda bizlere büyük desteği olan ve İstanbul’da kapıları açmamıza yardımcı olan Keşan Belediye Meclisi üyemiz Alaaddin Öztürk ağabeyime de belde halkım adına teşekkür ediyorum. Derdimiz kâr etmek değil, halkımıza hizmet etmektir. Hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin.” dedi.

RECEP PEKCAN…

Daha sonsa konuşan CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan da seçimlerin üzerinden 2 yıl geçmemesine rağmen Muhammet Örnek’in verdiği sözleri tek tek yerine getirilmeye devam ettiğini söyledi.

Çalışmada emeği geçenlere teşekkür eden Pekcan, “Ayrıca Başkanımız Muhammet Örnek’i Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliğini burada gösterdiği için kutluyorum.” diye konuştu.

GAYTANCIOĞLU: “MUHAMMET ÖRNEK BAŞKANIMIZ VERDİĞİ SÖZLERİ TEK TEK YERİNE GETİRİYOR”

Törende son olarak konuşan CHP Edirne Milletvekili Prof. Dr. Okan Gaytancıoğlu da siyasi şov yapmak için değil halka hizmet etmek için burada olduklarının altını çizerek şunları söyledi: Muhammet Örnek başkanımız verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor. Yakın zaman içerisinde evlerden içme suyu akacak, doğal gaz meşalemiz de yandı ve son olarak toplu taşıma hizmeti hayata geçiriliyor. Sosyal demokrat belediyecilik, dayanışma ile siyaset gütmeden halka hizmet için yapılırsa bir şeye benzer. Bundan tüm yurttaşlarımız faydalanacak. İnsanlarımıza hizmet etmek için göreve geldik. Bu arada meclisin AK Part’li üyelerimize de teşekkür ediyoruz, bu konuda destek verdiler. Hayırlı, uğurlu olsun.”

Konuşmalardan sonra kurdele ve kurban kesildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ