Reklam
Reklam

BAŞKANLAR KONUŞTU, BAKAN DİNLEDİ

BAŞKANLAR KONUŞTU, BAKAN DİNLEDİ
  • 12.07.2020
Reklam

Sporla ilgili yapılacak yatırımlar konusunda incelemelerde bulunmak üzere bugün Keşan’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bazı ziyaretlerinin ardından Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde spor kulüpleri yöneticileriyle bir araya geldi.

Keşan’daki spor kulüpleri yöneticilerini tek tek dinleyen Bakan Kasapoğlu, kulüplere destek sözü verdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, verilen ikramın ardından Edirne Valisi Ekrem Canalp, Keşan ve çevre ilçeleri kaymakamları, belediye başkanları ve spor kulüpleri yöneticileriyle toplantı yaptı.

Toplantıya; Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Keşan İdmanyurdu Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Keşan Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut, Keşan Genç Ordu Kulübü Başkan Yardımcısı Fatih Uygun, Keşan Yıldızı Spor Kulübü yöneticisi Güray Ece, Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik’in yanı sıra Edirne ve Tekirdağlı spor kulüplerinin yöneticileri de katıldı.

Bakan Kasapoğlu, spor kulüplerinin yöneticilerini tek tek dinleyerek istek ve önerini bizzat not aldı.

En büyük sıkıntılarının ekonomik zorluk olduğunu dile getiren kulüp yöneticileri, bazı konularda Bakan Kasapoğlu’ndan destek istedi.

Spor kulüpleri yöneticileri, Keşan’a yapılacak yatırımlar nedeniyle de Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Bakan Kasapoğlu da kulüp yöneticilerine spor adına gösterdikleri gayretlerde ötürü teşekkür ederek, bölgede spor yapmayan genç kalmamasını istedi.

Mehmet Muharrem Kasapoğlu daha sonra Keşan’dan ayrıldı.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ