Reklam
Reklam

BELEDİYE MECLİSİ BUGÜN TOPLANACAK

BELEDİYE MECLİSİ BUGÜN TOPLANACAK
  • 04.07.2019
Reklam

Keşan Belediye Meclisinin Temmuz ayı toplantısı, bugün gerçekleştirilecek.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında saat 15.00’te başlayacak mecliste, aşağıdaki gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanacak.

1- Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliğinin 36. Maddesi gereğince Tanıtma, Ağırlama, Tören, Fuar, Organizasyon Giderleri ödenek kalemine bütçe aktarılması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

2- Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Belediyemize hibe edilen 2019 Model Ford Cargo Kamyonun hibesinin  kabulüne ait konunun Meclisçe görüşülmesi.

3- Keşan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali ve Mücavir Alanlar Cep Terminallerinden alınacak olan ve Plan, Bütçe Komisyonunca kararlaştırılan Ücret tarifelerinin meclisçe görüşülmesi.

4- Belediyemiz elinde mevcut olan Norm Kadrolarda değişiklik yapılması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

5- İlçemizde ve Mücavir Alanlarımızda bulunan işyerlerinin içkili yerler bölgesine alınması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

6- Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS)’un İlçemizde halkımızın  yoğun kullanıldığı herhangi bir park veya caddeye ‘27. Alay İsminin Verilmesi’ talebinin Meclisçe görüşülmesi.

7- Belediyemize ait Keşan Halk ekmek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin sermayesinin artırılması hususunun Meclisçe görüşülmesi.

8- Belediyemizde istihdam eden Emekli olacak personelin ihbar ve kıdem tazminatlarının ödenmesi için İller Bankası A.Ş.’den kredi alınması ve Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na yetki verilmesi hususunun Meclisçe görüşülmesi.

9- İlçemiz Mücavir alanları olan Erikli, Yayla ve Danişment Sahilleri için koruma amaçlı imar planı hazırlanması amacıyla İller Bankası A.Ş.’ne yetki verilmesi hususunun Meclisçe görüşülmesi.

10- Mülkiyeti Keşan Belediyesi adına kayıtlı olan ve tarla niteliğinde olan, imar planları dışında Tarım Alanında kalan 594 ada, 4 nolu parselin satışının Meclisçe görülmesi.

11- Yukarı Zaferiye Mahallesi, 185 ada, 7-11 ve 12 nolu parseller için plan değişikliği talebinin Meclisçe görüşülmesi

12- Dilek ve Temenniler.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ