Reklam
Reklam

BELEDİYE MECLİSİ’NDE GRUBU BULUNAN PARTİLERDEN KAMPANYAYA DESTEK

BELEDİYE MECLİSİ’NDE GRUBU BULUNAN PARTİLERDEN  KAMPANYAYA DESTEK
  • 27.03.2020
Reklam

Keşan’da, corona virusü salgınıyla mücadelede sosyal dayanışmayı artırmak için ‘Haydi paylaş Keşan’ kampanyası kapsamında bugün toplantı düzenlendi.

Toplantıda, AK Parti ve MHP Grubu adına söz alan Nehir Gergin, “Çalışmaya öncelik eden Keşan Belediye Başkanımız Mustafa Helvacoğlu’na teşekkür ederiz. Keşan Belediyesi imkanlarıyla başlayan kampanyanın halk nezdinde de devam etmesi gerekiyor. Süreç uzayabilir. Bu nedenle yardımların tek başına belediye tarafından karşılanması çok zor. Bu nedenle halkımızdan destek bekliyoruz. AK Parti ve MHP Grubu’nun oluşturduğu Cumhur İttifakı olarak kampanyaya 1000 adet ekmek ile projeye destek oluyoruz.” şeklinde konuştu.

MECLİS ÜYELERİNİN HAK EDİŞLERİNİN KAMPANYAYA DAHİL EDİLMESİNİ TEKLİF ETTİ

CHP Grubu Sözcüsü Feridun Tümer de şunları söyledi: “Bu zor günleri birlikte aşacağız. CHP  Grubu olarak biz de kampanyaya 1000 ekmek ile katkı sağlıyoruz. Ayrıca olağanüstü Meclis toplantısı gerçekleştirdik. Burada belediye meclis üyelerinin hak edişleri oluyor. Bu hak edişlerin de kampanyaya dahil edilmesini teklif ediyorum. Önümüzde Ramazan ayı var. Hayırsever vatandaşlarımız Ramazan paketleri hazırlıyorlar. Bu paket hazırlama işini bir ay öne alalım ve kampanyaya destek verelim.”

Hak edişlerin kampanyaya dahil edilmesi önerisi AK Parti ve İYİ Parti Grup Sözcülerinin de onaylaması ile kabul gördü.

Basın açıklamasında daha sonra İYİ Parti Grup Başkanı Zafer Topçu söz aldı.

Kampanyanın düzenlenmesi nedeniyle Keşan Belediyesi ve Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür eden Topçu, İYİ Parti Grubunun da kampanyaya 1000 ekmek ile destek olduklarını ifade etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ