Reklam
Reklam

BEYENDİKTE SU UCUZLADI…

BEYENDİKTE SU UCUZLADI…
  • 14.06.2019
Reklam

Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek ve Meclisi, 31 Mart’ta devraldıkları Belediyenin yüklü borcuna rağmen, halka hizmette sınır tanımıyor.

Belediyenin hizmet kuruluşu olduğunu anımsatan Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, halkın menfaati yönünde hizmetlerine devam ediyor.

Başkan Örnek ve Meclisince alınan karar doğrultusunda Beyendik halkı suyu, artık daha ucuza tüketiyor.

AK Partili Belediye yönetiminde iken Beyendik’te; İçme ve kullanma suyu tarifesini beher m3 için KDV dahil 3,19 TL, tarımsal sulama suyu tarifesini beher m3 için KDV dahil 0,30 TL, göletten pancar motoru ile sulama yapanlar için beher dekar için KDV dahil 60 TL idi.

Belediye Başkanı Muhammet Örnek ve Meclisinin aldığı karar doğrultusunda artık Beyendikliler; içme ve kullanma suyu tarifesini beher m3 için KDV dahil 2,60 TL, tarımsal sulama suyu tarifesini beher m3 için KDV dahil 0,25, göletten pancar motoru ile sulama yapanlar için beher dekar için KDV dahil 50 TL’den tüketiyor.

Öte yandan, yapılan bu uygulama nedeniyle Beyendik halkı Başkan Örnek’e teşekkür ederken, suyun tüketim tarifesinin düşürülmesinden ötürü bahçecilikte de yeniden artış yaşandığını belirtti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ