Reklam
Reklam

“BİRKAÇ GÜNDÜR AĞIR BİR ŞEKİLDE TEDAVİ GÖRMEKTEYİM”

“BİRKAÇ GÜNDÜR AĞIR BİR ŞEKİLDE TEDAVİ GÖRMEKTEYİM”
  • 02.09.2022
Reklam

CHP Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik, AK Parti Keşan Gençlik Kolları Başkanı Beril Üğdül’e cevap verdi.

Açıklamasını sosyal medya hesabından yapan Şevik, Üğdül için “Hiç bir şekilde gerçeği yansıtmayan açıklamaları kendisi için bizi üzmüştür.” dedi.

Şevik paylaşımında şunları ifade etti:

“Kamu oyuna saygıyla…

AKP’li ‘Atanmış’ gençlik kolları başkanının talihsiz açıklamalarına cevaben; Uzun bir süre boş kalan ve başkan aranan AKP Gençlik Kolları Başkanlığı koltuğuna atama ile yerleşen sayın mevkidaşımın kendisidir. Kendisinin bu derece ağır benzetme ve eleştiriden uzak, hiç bir şekilde gerçeği yansıtmayan açıklamaları kendisi için bizi üzmüştür.

Gelelim bugüne kadar hiç bir resmi törene katılmamazlık yapmadığım ve sağlık sorunlarım nedeniyle katılamadığım ve Başkan Yardımcılarımın katılım sağladığı 30 Ağustos Zafer Bayramımızın çelenk ve diğer etkinliklerine katılamama sebebime; damağımda ileri derecede diş apsesi oluştuğundan yaklaşık birkaç gündür ağır bir şekilde tedavi görmekteyim. Yüksek mg’lık ilaçlar ve iğneler kullanmaktayım ayrıca ilçe başkanımız ve aynı zamanda diş hekimim Sayın Recep Pekcan tarafından da tedavime devam edilmektedir.

Benimde birkaç sorum olacak?;

Şahsım tüm gençlerimizin katıldığı kongremizde iki defa üst üste seçilerek göreve gelmiştir, Mevkidaşım bir kişinin işaret göstermesiyle mi göreve gelmiş veya kongre yapılmış mıdır? Neden uzun bir süre AKP gençlik kollarında başkan atanamamış veya kongre yapılamamıştır?

Bizlere ders vermeye çalışan AKP Gençlik Kolları belediye seçimlerini kazanmadan önce neredeydiler bunu düşünmeleri gerekmiyor mudur?

Kamuoyunu bu şekilde mesnetsiz iddialarla meşgul eden mevkidaşım ve şahsım adına özür diliyor Tekrar halkımızın ve milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

Ne mutlu türküm diyene”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ