Reklam
Reklam

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMAZSA KAZALARIN ARDI ARKASI KESİLMEYECEK

BU KAVŞAĞA BİR ÇÖZÜM BULUNMAZSA KAZALARIN ARDI ARKASI KESİLMEYECEK
  • 23.07.2020
Reklam

Muhtar Ali Çevikel Caddesi’ndeki yeni yapılan beton yolun trafiğe açılmasının üzerinden 1,5 saat geçmeden, eski Keşan Cezaevi önündeki kavşakta ilk trafik kazası meydana geldi. Kazada, İstiklal Caddesi’nde ilerleyen ve Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nden çıkış yapan iki otomobil çarpıştı.

Çok sayıda trafik kazasının yaşandığı İstiklal, Muammer Aksoy ve Muhtar Ali Çevikel caddelerini birleştiren kavşağın, Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nden eski Keşan Cezaevi girişi istikametine doğru çıkan istikameti trafiğe kapatılmıştı. Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nden İstiklal Caddesi’ne yapılan çıkışlar ise ADD Parkı altındaki yoldan verilmiş ve kazaların önüne geçilmişti.

Bugün saat 11.00 sıralarında yapılan açılışla Muhtar Ali Çevikel Caddesi’ndeki yol trafiğe açılırken, Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nin Muammer Aksoy Caddesi’ne bağlayan bölümü de gidiş – geliş olarak çift yönlü trafiğe açıldı.

Yolun trafiğe açılmasıyla birlikte eski cezaevi önündeki kavşakta büyük bir araç yoğunluğu yaşandı.

Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nin trafiğe açılmasının ardından, kavşaktaki ilk kaza da saat 12.15 sıralarında meydana geldi.

Kazada, Muhtar Ali Çevikel Caddesi’nden çıkış yapan 22 AAH 181 plakalı otomobil ile İstiklal Caddesi’nde üzerinde giden ve çarşı merkezi – Sanayi Kavşağı istikametinde seyreden 22 AK 020 plakalı otomobil çarpıştı.

Yaralanmanın olmadığı kazada, her iki araçta da maddi hasar oluştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ