Reklam
Reklam

BURSA BELEDİYESİNDEN İLK DESTEK GELDİ…

BURSA BELEDİYESİNDEN İLK DESTEK GELDİ…
  • 24.07.2019
Reklam

Bir süre önce Bursa’ya gerçekleştirdiği ziyarette Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile görüşen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Bursa Büyükşehir Belediyesinin Paşayiğit Mahallesi’nde bir mesire alanı yapacağını basın yolu ile duyurmuştu.

Helvacıoğlu’nun bu açıklamasının ardından bugün Bursa Büyükşehir Belediyesinden Keşan’a gelen ekip, Paşayiğit Mahallesi’ndeki ormanlık alanda incelemede bulundu.

Keşan Belediye Başkan Vekili Barbaros Tokgöz ile Keşan Belediyesi İmar İşleri Müdürü Güliz Uslu ve Keşan Belediyesi Fen İşleri Müdürü Benhur Felek burada Bursa Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Daire Başkanlığından peyzaj mimarları Bahriye Bahar ile Burcu Elöve ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığından teknisyen Özcan Kalyoncu ile görüştü.

Paşayiğit Mahalle Muhtarı Orhan Mutlu da ziyarette bulunarak, mahallelerine yapılması düşünülen ve mesire alanı ile ilgili olarak Bursa Büyükşehir Belediyesine ve bu işe önayak olan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile yetkililere teşekkür etti.

Keşan Belediye Başkan Vekili Barbaros Tokgöz de, bu alanla ilgili çalışma başlatan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkür ederek, “Sayın Başkan verdiği sözü yerine getirmek için Keşan’a bir ekip göndererek çalışmaları başlattı. Biz de gelen arkadaşlarla ormanlık alanda incelemelerde bulunduk. Bundan sonra burası ile ilgili çalışma başladı.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ