Reklam
Reklam

BÜYÜK CAMİ VE İSPAT CAMİ MAHALLERİNDE KADASTRO GÜNCELLEMELERİ ASKIDA…

BÜYÜK CAMİ VE İSPAT CAMİ MAHALLERİNDE KADASTRO GÜNCELLEMELERİ ASKIDA…
  • 23.06.2021
Reklam

Edirne Kadastro Müdürlüğü, kadastro güncelleme bilgilendirme askı cetvelini Büyük Cami ve İspat Cami Mahallesi Muhtarlığına teslim etti.

Askı, 22 Haziran 2021 – 6 Temmuz 2021 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde muhtarlık binasında görülebilecek. Taşınmaz mülklerinde hata olduğunu iddia edenler, Edirne Kadastro Müdürlüğüne dilekçe ile itiraz edebilecekler.

Konuyla ilgili olarak bilgi veren İspat Cami Mahallesi Muhtarı Mustafa Özkul ve Büyük Cami Muhtarı Mehmet Nedret Özkan, şu bilgileri verdi: “İspat Cami ve Büyük Cami Mahallesi kadastro güncelleme alanı sınırları içerisinde bulunan taşınmaz malların, 3402 sayılı kadastro kanununun 22’inci maddesi kapsamında yapılan kadastro güncelleme çalışmalarını gösterir bilgilendirme ilanı ekli cetvelde, sınırları ise pafta ozalit kopyalarında gösterilmiştir. Bu bilgilendirme ilanı cetvelleri ile söz konusu taşınmaz malların konumlarını gösterir pafta ozalitlerinin incelenerek, cetvellerde yazılı taşınmaz malların sınırlarının tespitinde hata olduğunu iddia edenlerin, ilgili ilan müddeti olan 22 Haziran 2021 ila 06 Temmuz 2021 tarihleri arasında Edirne Kadastro Müdürlüğüne dilekçe ile itiraz etmeleri, itirazda bulunmayan taşınmaz mallara ilişkin kadastro güncelleme işlemlerinin kesin askı ilanına çıkarılacağı hususu; 3402 sayılı kanununun 11 inci maddesi ile 2018/13 sayılı genelge hükümleri uyarınca duyurulur.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ