Reklam
Reklam

“ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞIYORLAR”

“ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞIYORLAR”
  • 17.09.2023
Reklam

AK Parti Keşan Teşkilat Başkanı ve önceki dönem Edirne İl Genel Meclisi Üyesi Adnan Vural, köy ziyaretlerinde bulunan Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır’ın “Bu insanlar Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy verdikleri için mi cezalandırılıyor?” sözlerini “İl Genel Meclisi’nde çoğunluk CHP’li üyelerde. Elinizden kolunuzdan tutan mı var?” diyerek eleştirdi.

Adan Vural, bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Pırnarköy’e ziyarette bulunan Anıl Çakır’ın “Bu insanlar Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy verdikleri için mi cezalandırılıyor?” şeklindeki açıklamasını ‘Talihsiz’ olarak nitelendirdi.

“KÖY HALKINI ESAS CEZALANDIRAN CUMHURİYET HALK PARTİSİ’DİR”

CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır için “Edirne İl Genel Meclisi’nde çoğunluğun CHP’li üyelerde olduğunu bilmiyor mu?” diyen Vural şöyle devam etti: “Çoğunlukta olmalarına rağmen köy halkına hizmet etmeyerek asıl cezayı onlar veriyor. Biz Adalet ve Kalkınma Partisi olarak halkımıza her daim hizmet etmeye devam ediyoruz. Pırnarköy’ün 3 kilometrelik bağlantı yolun yapılmasını, su sorununa ek sondaj vurularak çözülmesini sağladık. Köy halkını esas cezalandıran Cumhuriyet Halk Partisi’dir.”  dedi.

“ÇAMUR ATMAYA ÇALIŞIYORLAR”

Anıl Çakır’ın, yeni seçildiği için heyecanlı olduğunu vurgulayan Adnan Vural, şunları söyledi: “Şov yapmaya çalışıyor ama şov yapmanın bir anlamı yok. Yapılan işler belli. Adalet ve Kalkınma Partisi olarak her zaman köylerimizi geziyor, yapılması gereken ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Onlar da şimdi köyleri gezerek şov yapmaya çalışıyorlar. Zaten Edirne İl Genel Meclisi’nde çoğunluk CHP’de, eğer hizmet etmek istiyorlarsa etsinler. Ellerini kollarını tutan mı var? Ancak hizmet edecek beceri yok. Hal böyle olunca da çamur atmaya çalışıyorlar.” diye konuştu.

“KÖYLÜMÜZÜN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

CHP’li yöneticilerin Kozköy ziyaretinde yaptıkları açıklamalara değinen da Adnan Vural, “Çiftçimiz yaşanan kuraklık nedeniyle verim kaybı yaşadı. Bu doğru. Ancak Toprak Mahsulleri Ofisi buğdayda haftanın 7 günü alım yaptı ve 1 ay dolmadan çiftçinin parasını hesaplarına yatırdı. Adalet ve Kalkınma Partisi her zaman çiftçimizin yanındadır. Tabi CHP’liler çiftçinin yanında olmadıkları ve bunları bilmedikleri için sadece eleştiriyorlar. Başka bir şey yok. Biz, Adalet ve Kalkınma Partisi olarak her zaman çiftçimizin, köylümüzün yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

AK Parti olarak köy ziyaretlerinde sorunları tespit ederek çözüm noktasında hareket ettiklerinin altını çizen Vural, açıklamasını şöyle tamamladı: “Pırnar köyde su kuyusu açıldı. Saniyede 4 LT civarında su çıkıyor. Mecidiye köyünde su kuyusu açıldı ve her şeyi hazır şekilde kullanılıyor. Altıntaş köyünde, su deposu hazır. Motor geldiğinde bağlanacak ve kullanıma hazır hale gelecek. Türkmen köyünde su irsaliye hattı bitti. Ev ve yol arası bağlantı için Korega boru verildi gerekli borular verildi. Şabanmera köyümüzde kapalı devre su sistemi işleri yapılıyor. Tabi CHP’lilerin köylerdeki sorunları bilmedikleri için bu çalışmalardan haberi yok.”

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ