Reklam
Reklam

CANLI YAYINDA ÇOCUK JİMNASTİĞİ VE EGZERSİIZ EĞİTİMLERİ BAŞLADI

CANLI YAYINDA ÇOCUK JİMNASTİĞİ VE EGZERSİIZ EĞİTİMLERİ BAŞLADI
  • 09.04.2020
Reklam

Keşan Belediyesinin, evde kalan vatandaşlarının uzman koordinatörlüğünde spor yapması için sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınla yaptığı eğitimler, dün, çocuklara jimnastik ve egzersizle devam etti.

Yaklaşık yarım saat süren egzersizler ve jimnastik eğitimi, çocuklardan da büyük destek gördü. Çocuklar evde yaptıkları hareketleri aileleri vasıtasıyla Keşan Belediyesinin sosyal medya hesaplarına da ulaştırdı.

Vatandaşların ve çocukların evde kaliteli vakit geçirebilmeleri amacıyla başlayan çocuklar için jimnastik ve egzersiz eğitimleri Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü ve Beden Eğitimi öğretmeni Mürüvvet Buruk tarafından veriliyor.

Sandalye, yastık, su şişeleri gibi evde bulunan malzemelerle yapılabilen ve “Sporu eve sığdırıyoruz” sloganıyla başlatılan eğitimler, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Pilates eğitimleri Salı ve Perşembe günleri 10.30’da, çocuklar başta olmak üzere tüm aile bireyleri için egzersizler de Çarşamba ve Cuma günleri saat 14.00’te başlıyor ve Keşan Belediyesi Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanıyor.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ