Reklam
Reklam

CANLI YAYINDA PİLATES VE EGZERSİZ EĞİTİMLERİ BAŞLADI

CANLI YAYINDA PİLATES VE EGZERSİZ EĞİTİMLERİ BAŞLADI
  • 07.04.2020
Reklam

Keşan Belediyesi, corona virüsü tedbirleri kapsamında spor kurslarının geçici süreyle kapatılması nedeniyle evde kalan vatandaşlarının uzman koordinatörlüğünde spor yapması için sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınla pilates eğitimlerine başladı.

Vatandaşlarının kaliteli vakit geçirebilmeleri amacıyla başlayan pilates ve egzersiz eğitimleri Keşan Belediyesi Spor Koordinatörü ve Beden Eğitimi öğretmeni Mürüvvet Buruk tarafından veriliyor.

Sandalye, yastık, su şişeleri gibi evde bulunan malzemelerle yapılabilen ve “Sporu eve sığdırıyoruz” sloganıyla başlatılan eğitimler, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor.

Yaklaşık yarım saat süren ilk günkü pilates eğitimi, vatandaşlardan da büyük destek gördü.

Keşan Belediyesinin yürüttüğü online spor eğitimi faaliyeti hakkında bilgi veren Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, “Sağlığımız ve sevdiklerimiz için ‘Evde kal Keşan’ diyoruz. Evde kalırken de hepimiz çok sıkıldık, çok bunaldık. Bu noktada Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü olarak moral ve motivasyonunuzu yüksek tutmak için sizlere projeler üretmeye çalışıyoruz. Evlerimizde kalırken, hareketsiz ve sporsuz yaşamaya başladık. Bunun içinde canlı yayınlarla spor eğitimlerine başladık. Çocuklarımız için de canlı yayınlarla egzersiz hareketleri yaptıracağız. Belediyemizin sosyal medya hesaplarını takip ederek, tüm vatandaşlarımızın katılımlarını bekliyoruz.” dedi.

Gedik, tüm Keşanlılar ve bölge halkına evlerinde geçirecekleri mutlu günler diledi ve vatandaşlarının her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Pilates eğitimleri Salı ve Perşembe günleri 10.30’da, çocuklar başta olmak üzere tüm aile bireyleri için egzersizler de Çarşamba ve Cuma günleri saat 14.00’te başlayacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ