Reklam
Reklam

KAMERALARA YANSIYAN GERGİN DAKİKALAR!

KAMERALARA YANSIYAN GERGİN DAKİKALAR!
  • 11.08.2020
Reklam

Bugün saat 13.00 sıralarında, çarşı merkezinde yaşanan olayda, akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen bir kişi, kaldırımda yürüyenlere yumruk attı.

Tayip Akalın Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, saçı sakalı bir birine karışan, belden üstü soyunuk olan bir kişi kaldırımda yürürken karşısına çıkan herkese yumruk attı.

Özellikle yaşlıların yüzüne yumruk atan kişiye, bir süre sonra bazı vatandaşların müdahalesi de sert oldu.

Bu sırada da bir çay ocağının önünde oturan vatandaşlar da akli dengesi yerinde olmayan kişiye müdahalede bulunanlara “Bu adamın akli dengesi yerinde yok” diyerek sözlü verdiği karşılık sert olunca cadde bir anda karıştı.

Vatandaşlar arasında yaşanan gerginlik anında, yumruk yiyen yaşlı adamlardan birinin oğlu da olay yerine gelerek, “Babama kim vurdu” diyerek bağırmaya başladı.

Araya vatandaşların ve daha sonra polisin girmesi sonucu olay yatıştı ancak, çarşıyı birbirine katan kişi ise sessiz sedasız gözden kayboldu.

Akli dengesi yerinde olmayan bu kişinin birkaç gün önce de Anafartalar Caddesi’nde çırılçıplak soyunarak, araçlara ve yanından geçen yayalara cinsel organını salladığı görüldü.

Vatandaşlar da bu kişinin neden gözetim altında tutulmadığını belirterek, isyan etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar mehmet dedi ki:

    devlet neden koruma altına almıyor bu tip insanları akli dengesi yerinde yok ise bunu herkez bilemez ve ilerde dahada kötü sonuçlar olabilir nerede yetkililer olmadık birine denk gelip ölmesimi lazım illa

YORUM YAZ