Reklam
Reklam

CHP EDİRNE İL KONGRESİ BUGÜN…

CHP EDİRNE İL KONGRESİ BUGÜN…
  • 09.02.2020
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne 37. Olağan İl Kongresi bugün Margi Hotel’de yapılacak. 32’si doğal seçilmiş 488 toplam 520 delegesi olan CHP Edirne İl Başkanlığına 3. defa aday olan Başkan Fevzi Pekcanlı ile geçen dönem CHP Edirne Belediye Meclisi üyesi Serkan Liznak‘ın listeleri yarışacak.

520 delegenin sandık başına gideceği kongre saat 11.00’de başlayacak.

PEKCANLI: “KEYİFLİ KONGRE OLACAK”

İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, “Daha önce de belirttiğim gibi inşallah il kongremizi de dostluk kardeşlik içinde tamamlayacağız. Ben il başkanlığına hep yarışarak geldim il başkanlığına. Aday arkadaşımızı rakip olarak asla görmüyorum. Hepimiz Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Diğer arkadaşlarımız da bu partinin kıymetli insanları ve yol arkadaşlarımız. Keyifli bir kongre olacak düşüncesindeyim. 3’üncü defa adayım. Edirne ilinde 488 seçilmiş delege 32 doğal delegeyle beraber 520 delege var. Tüm Edirnelileri kongremize bekliyorum.” dedi.

LİZNAK: “DELEGELER KARARINI VERECEK”

İl Başkanlığına aday önceki dönem Belediye Meclisi üyesi Serkan Liznak da, “Örgütün adayıyım.” ifadesini yineledi ve şöyle dedi: “Ben herkesin il başkanı olmak için adayım. Enerjimiz, gençliğimiz var. Cumhuriyet Halk Partiliyiz. Herkesin adayıyım tek bir kişinin değil, örgütün adayıyım. Kucaklayıcı, toparlayıcı bir il başkanlığı yapmak istiyorum. Delegeler kararını verecektir, güzel partimin güzel insanlarının vicdanlarına adayım. Kongremizin hayırlı olmasını diliyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ