Reklam
Reklam

CHP KEŞAN’DA NEDEN KAYBETTİ…

CHP KEŞAN’DA NEDEN KAYBETTİ…
  • 29.06.2019
Reklam

CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, toplantıda, “31 Mart seçimleri öncesinde Keşan’da aday belirleme sürecinde yapılan ankette eski belediye başkanı Mehmet Özcan’ın 1., Ender Mağden’in 2., Şenol Yalı’nın 3.cü sırada çıktığı ve Faik Öztrak ile sizin ısrarcı olduğunuz iddia edilerek Şenol Yalı’yı 1. sırada gösterdiğiniz konuşuluyor ve bu yönde sosyal medyada paylaşımlar yapıldı. Bu konuyla ilgili neler söylersiniz?” ve “CHP’nin kalesi gibi görünen Keşan Belediyesinin AK Parti’ye geçmesini nasıl değerlendiriyorsunuz?” şeklindeki soruları yanıtladı.

CHP Keşan İlçe Başkanlığında bugün, CHP Edirne Milletvekili Doç Dr. Okan Gaytancıoğlu’nun da katılımıyla basın toplantısı düzenlendi.

CHP Keşan İlçe Başkanı Heves Bayır, CHP’li İl Genel Meclisi üyeleri Sezgin Gündoğdu, Erdinç Can ve Erdoğan Gümülcineli ile bazı yönetim kurulu ile belediye meclisi üyeleri katıldı.

Toplantıda, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim süreci ile yapılan çalışmalar anlatılırken, Keşan’daki gündem de değerlendirildi.

Toplantıda ayrıca, Keşan Belediyesini AK Parti’ye geçmesiyle birlikte çıkarılan işçiler de ele alındı ve savunuldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ