Reklam
Reklam

CHP, SAROS’TAKİ İSTANBUL SEÇMENİ İÇİN ARAÇ KALDIRACAK

CHP, SAROS’TAKİ İSTANBUL SEÇMENİ İÇİN ARAÇ KALDIRACAK
  • 15.06.2019
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanı Heves Yıldız, 23 Haziran’da gerçekleştirilecek olan, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) seçimine; Saros Körfezi dahil, seçim günü İstanbul’da bulunmak isteyen vatandaşlar için araç kaldırılacağını duyurdu.

EN GEÇ 19 HAZİRAN’A KADAR ULAŞMALARI GEREK

Yıldız, Saros Körfezi’nden İstanbul’a oy kullanmaya gidecek seçmenlerin en geç 19 Haziran 2019 Çarşamba günü saat 17.00’ye kadar CHP Keşan Örgütüne ulaşmasını istedi.

“İMAMOĞLU’NU YENİDEN BAŞKAN YAPACAĞIZ”

İstanbul halkının iradesinin haksız yere elinden alındığını kaydeden Heves Yıldız, Ekrem İmamoğlu’nu tüm bu olumsuzluklara rağmen yine İstanbul Büyükşehir Başkanı yapacaklarını söyledi.

“MART’TA BAHAR GETİRDİK, YAZ DA GELECEK!”

“Her şey çok güzel olacak.” diyen Yıldız, “23 Haziran 2019 Pazar günü, Saros Körfezi’nden İstanbul’a oy vermeye gidecek vatandaşlarımızın en geç 19 Haziran 2019 saat 17.00’ye kadar bizlere ulaşmalarını rica ediyoruz. Vatandaşlarımız bize 0533 381 14 78 numaralı telefondan da ulaşabilirler. Mart’ta bahar getirdik, yaz da gelecek!” şeklinde konuştu.

“TÜM ÖRGÜTLERİMİZLE ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Heves Yıldız ayrıca, “Edirne Milletvekilimiz Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu ve Belediye Başkanlarımız da İstanbul’da aktif olarak seçim çalışmalarında görev alıyorlar. Biz de burada seçmenlerimizin ulaşımını sağlamak için tüm örgütlerimizle çalışmalarımızı yürütüyoruz.” dedi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ