Reklam
Reklam

ÇORLU KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ TARAFINDAN HANIMELİ ÇARŞISI KURULDU

ÇORLU KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİ TARAFINDAN HANIMELİ ÇARŞISI KURULDU
  • 20.05.2021
Reklam

Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından kurulan Hanımeli Çarşısında kadınlar, el emeği ürünlerini satışa çıkardı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebi ile Cumhuriyet Meydanı’nda Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisi Hanımeli Çarşısı kuruldu.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Okyanus Feray Toprak Kaya, yapılan etkinlik ile ilgili bilgi verdi.

Kaya, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebi ile Cumhuriyet Meydanı’nda Hanımeli Çarşımızı açtık. Doğal ürün satışı ve el ürünleri satışının yapıldığı  Hanımeli çarşımızda kadınlarımız aile bütçelerine katkı sağlıyorlar. Şu an 93. çarşımızı açtık. İnşallah 100.sünü açtığımızda da hep beraber kutlayacağız. Buradan tüm Çorlu halkını kadınlarımızın el emeklerine destek vermek için çarşımıza davet ediyoruz. Burada 49 kadınımız 88 stantımız var. Aslında 80’e yakın kadınımız var. Kadınlarımız çok mutlu burada olmaktan. Pandemi nedeni ile gıda satamıyoruz. İnşallah sağlıklı günlerde bunu da gerçekleştireceğiz. Tüm protokol üyelerimize, Çorlu Kent Konseyi Kadın Meclisimize ve Hanımeli çarşımıza  katılan tüm kadınlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

BAYRAK DAĞITILDI

Düzenlenen Hanımeli Çarşısına katılarak stand açan kadınlara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Okyanus Feray Toprak Kaya, Türk bayrağı dağıtarak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramlarını kutladı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ