Reklam
Reklam

CORONAVAC AŞISI OLMAK İSTEYENLER RANDEVU OLUŞTURARAK BAŞVURU YAPABİLİRLER

CORONAVAC AŞISI OLMAK İSTEYENLER RANDEVU OLUŞTURARAK BAŞVURU YAPABİLİRLER
  • 25.01.2021
Reklam

COVID-19 pandemi sürecinde Özel Keşan Hastanesi Sağlık Bakanlığının yayınladığı rehberler ve Hastane bünyesinde oluşturulan Pandemi Komitesinin önerileriyle hasta kabulü ve ameliyatlarına devam ediyor.

Hastanede bu zorlu süreç; sosyal mesafe, hijyen ön planda tutularak, hastane içerisinde ziyaretçi kısıtlaması ve benzeri önlemlerle geçiriliyor.

Küresel yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında CoronaVac aşısı Özel Keşan Hastanesinde tüm sağlık çalışanlarına (aşılamaya uygun) uygulanırken, ilmizde de 85 yaş ve üzeri vatandaşların COVID-19 aşıları yapılmaya başlandı.

Aşı olmak isteyen vatandaşların, Alo 182 MHRS hattını arayarak veya MHRS Web/Mobil uygulamalarından randevu oluşturarak aşı başvurularını yapabilecekleri bilirtildi.

Özel Keşan Hastanesinden yapılan açıklamada, “Aşının yan etkisi personelimizde mutluluk ve motivasyon oldu. Tüm ekibimizle hizmet sunmaya devam ediyoruz. Tedavileriniz ameliyat ve doğumlarınızda sağlığınızın anahtarı olmaya devam ediyoruz. Hastanemizde tanı, tedavi , ameliyat ve doğumlarınızı güvenle yaptırabilirsiniz.” denildi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ