Reklam
Reklam

COVID-19’A YAKALANAN HELVACIOĞLU, TEDBİR AMAÇLI HASTANEYE YATTI

COVID-19’A YAKALANAN HELVACIOĞLU, TEDBİR AMAÇLI HASTANEYE YATTI
  • 21.07.2021
Reklam

18 Temmuz 2021 Pazar günü COVID-19 testi Pozitif çıkan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan Devlet Hastanesine yatış yaptı.

Üç aşılı olduğu halde COVID-19’a yakalanan Helvacıoğlu’nun tüm tetkiklerini yaptırdığı, herhangi bir olumsuzluk görülmediği ancak tedbir amaçlı karantina süresini hastanede geçireceği öğrenildi.

Keşan Devlet Hastanesindeki karantinada kaldığı odanın camından muhabirimize de el sallayarak Keşan halkına selamlarını ileten Mustafa Helvacıoğlu, “Tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bu bayram sağlık nedeniyle hemşehrilerimden uzak kaldım ancak kalbim onlarla. İnşallah en kısa sürede tekrar bir arada olacağız ve hasret gidereceğiz.” dedi.

Helvacıoğlu sitemiz aracılığı ile şunları ifade etti: “Sevgili dostlar. 2 gündür sayamadığım kadar arandım. Çok güzel sözlerinizle bana; moral, güç verdiniz. Sevilmek çok güzel. Hepinizi ben de çok seviyorum. Tek tek yanıt veremediğim için özür diliyorum.

Bu kısa ayrılıkta bile; Keşan’ı ve sizleri ne kadar çok sevdiğimi anladım. Hepinizden razı olsun. Sağlığım yerinde çok şükür. Telefonla arayan, sosyal medyadan yazan, mesaj gönderen herkese minnettarım. Sağlık çalışanlarına da ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.”

Başkan Mustafa Helvacıoğlu ayrıca üç aşılı olmanın faydasını da gördüğünü belirterek, “Herkesi aşı olmaya davet ediyorum.” dedi.

Keşan Belediyesinde çalışma stratejisi konusunda herhangi bir akmasa olmadığını da vurgulayan Helvacıoğlu, “Benim olmamama rağmen tüm ilgili ekipler ve Başkan vekilim ile yardımcılarım müthiş çalışıyorlar. Mücavir alanlar dahil Keşan merkezden şikayet yok kadar az. Tekrar herkesin bayramını kutluyorum. Allah sağlıklı ve sıhhatli günler nasip etmesini diliyorum.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ