Reklam
Reklam

DELEGELER BELİRLENDİ, İTİRAZ SESLERİ YÜKSELDİ

DELEGELER BELİRLENDİ, İTİRAZ SESLERİ YÜKSELDİ
  • 14.12.2019
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı’nın 12 Aralık 2019 Cuma günü başlayan delege seçimleri, dün saat 18.00 itibarı ile sona erdi.

2 gün boyunca ve 08.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilen delege seçimlerinin ilk gününde ilçe merkezinde, belde ve 15 köyde, bugün ise 30 köydeki üyeler oy kullandı.

Delege seçimlerinde oy kullanan AK Parti’li üyeler, ilçe başkanlığının 7. olağan genel kurulunda oy kullanacak 400 delegeyi belirledi.

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen seçimlerin dünkü bölümünde Pırnar, Sazlıdere, Seydiköy, Siğilli, Suluca, Şabanmera, Şükrüköy, Türkmen, Yayla, Yeniceçiftlik, Yerlisu, Yeşilköy, Gökçetepe, Gündüzler, Kadıköy, Karacaali, Karahisar, Karasatı, Karlıköy, Kılıçköy, Kızkapan, Koruklu, Kozköy, Küçükdoğanca, Lalacık, Mahmutköy, Maltepe, Mecidiye, Mercan ve Orhaniye köylerindeki delegeler belirlendi.

SEÇİMLERİN ADİL YAPILMADIĞI İDDİA EDİLDİ

AK Parti’li bazı seçilmişler ile partiye emek veren bazı isimlerin delege listelerinde yer almadığı belirtilerek, listeleri yapan kişilerin neden bu isimleri delege olarak yazmadığı soruldu.

Keşan Belediye Başkanı Yakup Balcı, Keşan Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanı Nehir Gergin ve Meclis üyesi Şafak Uslu ile yerel seçimde 1. sıra kontenjan adayı olan Yalçın Şen gibi isimlerin delege olarak yazılmadığı öğrenildi.

Öte yandan, delege seçimine itiraz edileceği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ