Reklam
Reklam

DİYENLER, EN BAŞINDAN KAYBETMİŞ OLANLARDIR”

“<BEN YOKSAM, DAVA DA YOK> DİYENLER, EN BAŞINDAN KAYBETMİŞ OLANLARDIR”
  • 30.05.2020
Reklam

AK Parti Keşan İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Adnan Vural, partilileri ziyaret ederek seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti Keşan İlçe Teşkilatının önde gelen isimlerinden olan eski İl Genel Meclisi üyesi ve iş insanı Vural, çalışmalarıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Keşan İlçe Başkanlığı görevine geldiğimde, kazanan ben değil, biz olacağız.” dedi.

Adnan Vural açıklamasını şöyle sürdürdü: “Adalet ve Kalkınma Partisi herhangi bir parti değildir. Adalet ve Kalkınma Partisi halkına umut olmak için var gücüyle çalışmaktır. Derdi hizmet olan bir partidir. Adalet ve Kalkınma Partisi, ben değil, biz mantığı ile hareket eden bir partidir. Herkesin yüreğine dokunabilen, herkesin derdiyle dertlenebilen bir partidir. Küçük işlerle uğraşmayacağız; büyük düşüneceğiz. Keşanımız için birbirimizi çekiştirmek yerine ilçemize bir eser daha nasıl bırakabilirizin derdinde olacağız. Allah nasip ederse, kıymetli delegelerimizin de teveccühünü alarak Keşan Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanlığına seçilirsem, il genel meclis üyeliği zamanında verdiğim mücadeleden kat ve kat gayret ve daha fazla zamanımdan feragat ederek gece gündüz çalışacağız. Allah nasip ederse, ben odaklı hiç bir zaman hareket etmeyeceğiz. Danışma meclisi toplantılarımızı sıklaştırarak yüce meclisimizde aldığımız kararlar doğrultusunda biz odaklı çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Adalet ve Kalkınma Partisi Keşan İlçe Teşkilatıma söz veriyorum; Kazanırsam kazanan ben değil, biz olacağız. Zaman hizmet zamanıdır. Topyekun birlik ve beraberlik içerisinde Keşan ilçemizi daha da ileri götürmek için hizmet ve gayret zamanıdır.”

“BAŞKALARININ OYUNCAĞI OLANLAR İSE ÇOKTAN UNUTULMUŞLARDIR”

<Ben yoksam, dava da yok> düşüncesindekiler, daha en başından kaybetmiş olanlardır.” diyen Adnan Vural, şöyle devam etti: “Bu büyük dava, bu kutlu hareket mensuplarıyla şereflenmez tam tersine mensuplarına şeref verir. Ben yoksam dava da yok düşüncesindekiler, daha en baştan kaybetmiş olanlardır. İstişareyi, danışmayı, ortak aklı dışlayan, ortak kararları şahsi beklentileri ile uyuşmadığı için beğenmeyen bu kutlu davaya haksızlık etmiştir. Bu dava hiçbir zaman koltuk davası olmamıştır. Bu dava şahsi hırsları, kibri, fitneyi ve nifakı, kıskançlığı, çelme takmayı, başkasının kuyusunu kazmayı her zaman dışlamış, her zaman dairesinin dışına atmış bir davadır. Başkalarının oyuncağı olanlar ise çoktan unutulmuşlardır. Onları hiç kimse hatırlamıyor artık. Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Tabi ki eksiklerimiz, hatalarımız, kusurlarımız olabilir. Allahın izniyle el birliği ve gönül birliğiyle hepsinin üstesinden geleceğiz. Keşanımıza kalıcı eserler bırakmak için çalışkan bir Edirne Milletvekilimiz ve Keşan Belediye Başkanımız var. İnşallah sürekli istişare ederek hep birlikte güzel eserler bırakacağız. Ülkece zor günlerden geçtiğimiz şu zaman diliminde Rabbim corona virüsü illetini tez zaman da başımızdan def eylesin. Bu illetten dolayı hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, hasta olanlara ise acil şifalar diliyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ