Reklam
Reklam

DOÇEK BİSİKLETÇİLERİ, KEŞAN OVASINDA PEDALLADI

DOÇEK BİSİKLETÇİLERİ, KEŞAN OVASINDA PEDALLADI
  • 29.07.2019
Reklam

Bereketli Keşan ovasındaki toplulaştırma ve kanal yollarını kullanan deneyimli Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) ekibi, yaz sıcağına aldırış etmeden faaliyetlerini gerçekleştirdi.

Keşan’dan sabah saatlerinde başlayan bisiklet turuna ‘Keşan Ovası Parkuru’ adını veren DOÇEK Bisiklet Takımı, kalabalık bir ekiple Keşan-Kılıçköy-Gündüzler-Yapıldak-Aliço Pehlivan-Akçeşme-Boztepe güzergahındaki toplulaştırma ve kanal yollarını kullanarak; ayçiçeği, çeltik, mısır, yonca tarlalarının arasından geçip tüm Keşan ovasını pedalladı.

Bisikletçiler, öğle yemeği için Yapıldak köyünde bir süre mola verdi. Boztepe’ye adını veren tepeden Keşan’ı ve çevreyi seyreden bisikletçiler, faaliyetlerini başladıkları yerde kazasız belasız tamamladı.

Takım içindeki gençlerin böylesi uzun bir parkuru başarıyla tamamlamasının sevindirici olduğunu söyleyen DOÇEK Yönetim Kurulu üyesi Gürel Serin, “Salı ve Perşembe günleri yapmış olduğumuz antrenman turlarının faydasını görüyoruz.” dedi ve turda emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ