Reklam
Reklam

DOÇEK EKİBİ, DUMANLI DAĞLARDAYDI

DOÇEK EKİBİ, DUMANLI DAĞLARDAYDI
  • 18.11.2019
Reklam

Lapseki’nin güneyinde bulunan ve yılın birçok döneminde sisle kaplı olmasından dolayı adına “Dumanlı Dağlar” denilen bölgede bir doğa yürüyüşü gerçekleştiren Keşan Doğa Çevre ve Kültür Derneği (DOÇEK) ekibi, faaliyetlerini tamamlayıp Keşan’a geri döndü.


17 Kasım 2019 Pazar sabah saatlerinde Dumanlı Dağlar bölgesine gelen 110 kişilik yürüyüş ekibini, daha önceki yıllarda da olduğu gibi sisli bir atmosfer karşıladı.

Sonbaharın tüm görselliklerini en coşkulu şekilde sunan Dumanlı Dağlar, küçük büyük her yaştan katılan ekibi bir kez daha büyüledi.

Sisler içinde başlayan yürüyüş, ilerleyen saatlerde açık hava ile devam etti.

Öğle yemeği molasında yanlarında getirdikleri kumanyaları yedikten sonra Dumanlı Dağların patikalarında yürüyüşlerine devam eden DOÇEK ekibi, faaliyetlerini akşamüstü planlanan saat ve noktada bitirdikten sonra Gelibolu’da verilen serbest zamanın ardından Keşan’a dönerek bir sonraki haftanın yürüyüşünü şimdiden beklemeye başladı.

Keşan DOÇEK yetkilileri yaptıkları açıklamada, Dumanlı Dağlar faaliyetine katılan küçük büyük tüm yürüyüşçülere teşekkür etti ve planlanan faaliyet takvimi gereği önümüzdeki hafta Enez’in Karaincirli köyü yakınlarında bir doğa yürüyüşü ile devam edeceğini bildirdi.

DOÇEK yetkilileri, doğayı, doğa sporlarını seven herkesin bu faaliyetlere katılabileceğini belirtti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ