Reklam
Reklam

DOLAR VE EURO DİBE VURACAK, TL TAVAN YAPACAK!..

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 23.11.2021

Ya sakin olalım… Ne o Dolar ve Euro’nun artışından dolayı paniklemeniz!.. Hükümet yıllardır B planı geliştirdi… Bu kadar saltanatın, şahşahanın, hovardaca harcamanın, satıp savurmanın, koca bir delik açmanın, kasayı boşaltıp tam takır kuru bakır kalınca ne yapacağının çaresini de düşündü, yatırımını yaptı!.. ‘Ekonomi dip yaptı, TL dibe vurdu, battık, batıyoruz’ telaşına boşa kapılıyorsunuz!..

Ülkemizde cemaati olmayan camiler yaptık, öğrencileri olmayan imam hatipler açtık… Öğretmen maaşlarından fazla oldu imamların maaşları… Böyle olunca imamlığa rağbet arttı… Öğretmen atamaları yapılmadı ama imamlar hep atandı… O kadar çok arttılar ki, gümrük kapılarında bile imamların görev yaptığı görüldü hem de sağlık kontrolörleri olarak!..

İşte bu imam yatırımları hep bugünler içindi!.. Battık, batıyoruz, bittik, bitiyoruz telaşına kapılmayalım!.. Alimallah nefesi kuvvetli akil insanlar yetiştirdik ülkemizde bolca olarak!..

İnşallah, yarın sabah… Hepsi birden derin bir üfleme yapacaklar; DOLAR ve EURO dibe vuracak, TL tavan yapacak!..

Aksi halde bolcana yetişen bu hocalar, bu tırmanış devam ederse bol bol pamuk tıkayacak!..

Bu vesile ile; başta Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu, Ulu Önderimiz, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm öğretenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ