Reklam
Reklam

DRAMALI AKŞENER, KEŞAN’DA AKRABALARIYLA HASRET GİDERDİ

DRAMALI AKŞENER, KEŞAN’DA  AKRABALARIYLA HASRET GİDERDİ
  • 19.02.2020
Reklam

 

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER KEŞAN'DA…

Selim Şen paylaştı: 19 Şubat 2020 Çarşamba

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Keşan’a gelerek önce esnafı, sonrada partisinin İlçe Başkanlığını ziyaret etti ve kökeni Yunanistan Drama’dan gelen akrabaları ile tanışarak hasret giderdi.

Trakya ziyaretleri kapsamından saat 13.30 sıralarında Keşan’a gelen Akşener, Tekel Meydanı’nda İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe ve CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan ile Keşan Belediyesi Meclisinin İYİ Parti’li üyeleri tarafından karşılandı.

Kendisine çiçek verilen Meral Akşener, vakit geçirmeden çarşı merkezindeki bazı işyerlerini ziyaret etti.

Esnafa, geçen yıl Ocak ayı ile bu yılın Ocak ayında gelen elektrik ve doğal gaz faturalarını soran Akşener, faturaların iki katına çıktığı cevabını aldı.

“SIKINTILARINI ÖNCE AĞALARA DUYURACAĞIZ”

İl ve ilçeleri ziyaret ettiğini, esnafın durumunu dinlediğini ve duyduğu tüm sorunları Ankara’da dile getireceğini ifade eden Meral Akşener, “Bu sıkıntılarını önce ağalara duyuracağız, sonrasında da hep birlikte düzelteceğiz.” dedi.

“PARAM, YÜZDE YÜZ HELALDİR, ÇÜNKÜ EMEKLİ PARASIDIR”

Üretimdeki maliyetlerinin esnafı yıktığını ve halkın alım gücünün de düşmesiyle esnafın iyice yıkıldığını vurgulayan İYİ Parti Lideri Akşener, girdiği bazı işyerlerinden alış veriş yaptı ancak tüm ısrarlara rağmen aldıklarının ücretini ödeyerek şunları söyledi: “Esnafa, paramın geçmesini istiyorum. Ben maaş alıyorum ve eşim benim maaşımı almıyor. Evi koca baktığı için maaşım da bana kalıyor ve o nedenle ben de paramın esnafa geçmesini istiyorum. Sizlere bereket getirecektir. Yüzde yüz helal para, çünkü emekli parasıdır.”

AKRABALAR İLE DUYGULU ANLAR…

Esnaf ziyaretlerini sürdüren Meral Akşener, Yunanistan Drama’dan gelen bir akrabalık bağı bulunan kuyumcu Turay Banguoğlu ile tanıştı ve yakın akrabalar üzerine yapılan sohbette duygulu anlar yaşandı.

Akşener, Banguoğlu’na tüm akrabalar ile bir araya gelmek istediğini belirtti ve “Rahmetli babaannem akrabalar içerisinde toplayıcı kadın olurmuş. Ben de en küçük torunuyum. Beni babaanneme benzetirler. Mutlaka hepinizi bir araya toplayacağım, görüşeceğiz.” diye konuştu.

Meral Akşener’in Keşan ziyareti, İsmet İnönü Caddesi’ndeki parti merkezi önünde vatandaşlara yaptığı konuşması ile sürdü.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ