Reklam
Reklam

EDİRNE TB VE EDİRNE TSO’DAN ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ

EDİRNE TB VE EDİRNE TSO’DAN ÖĞRENCİLERE TABLET DESTEĞİ
  • 07.02.2021
Reklam

Edirne Ticaret Borsası (TB) ile Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ihtiyaç sahibi öğrenciler için klavyeli tablet aldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) öğrencilerin çevrimiçi eğitim alabilmesine katkı sağlamak amacıyla başlattığı kampanya kapsamında ETB ve ETSO tarafından alınan 136 adet klavyeli tablet, İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı‘ya teslim edildi.

Arpacı törende yaptığı konuşmada, salgın sürecinde tablet ya da bilgisayarları olmadığı için evlerinden canlı derslere katılamayan öğrencilere yapılan bu desteğin değerli olduğunu belirtti.

“Mutlu Çocuklar, Güçlü Türkiye” parolasıyla hareket ederek öğrencilerin süreçten en sağlıklı şekilde çıkması için çalıştıklarını belirten Arpacı, “Eğitim camiası olarak bizleri destekleyen paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Edirne TB Başkanı Özay Öztürk ve Edirne TSO Başkanı Recep Zıpkınkurt da sosyal sorumluluk kapsamında geleceğin teminatı çocukların eğitim ve öğretim programlarına erişebilmeleri için destek sağlamayı hedeflediklerini belirterek TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve üyelere teşekkür etti. (AA)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ