Reklam
Reklam

‘EKONOMİ ZİRVESİ’ KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ

‘EKONOMİ ZİRVESİ’ KONULU KONFERANS GERÇEKLEŞTİRİLDİ
  • 17.11.2023
Reklam

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası)’nun 65. yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Ekonomi Zirvesi’nin konulu konferansta, geçmiş dönem başkanlara plaket takdim edildi.

Keşan TSO Konferans Salonu’nda düzenlenen ve saat 15.30 sıralarında başlayan konferansa konuşmacı olarak Trakya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu katıldı.

Oda ve borsa yöneticileri ile üyelerin katıldığı konferansın öncesinde Keşan TSO Meclis Başkanı Ahmet Koru tarafından açış konuşması yapıldı.

Koru şunları ifade etti: “Biz bölgemizde çalışırken dinamik, aktif ve genç meclisimiz ile ne öğrendiysek, bizden önceki siz değerli başkanlarımızdan öğrendik. Sizlerin koyduğu temel taşların üzerine biz bir taş daha eklemek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bu görevin bir bayrak yarışı olduğunu düşünüyoruz. Şahsım ve meclisim adına en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Bölgemiz için kendimizi devamlı yeniliyoruz. Siz değerli başkanlarımızın tecrübelerinden her zaman faydalanmak isteriz.” dedi.

Daha sonra Trakya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu tarafından verilen konferansın ardından, odanın geçmiş dönem meclis ve yönetim kurulu başkanlarına plaket verildi.

Plaket alan isimler şöyle:

1991-2001 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanlığı ve 2005-2009 yıllarında da Meclis Başkanlığı yapan Mehmet Serin, 2001-2005 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Ayhan Erikli, 2009-2013 yıllarında Meclis Başkanlığı yapan Celil Tanyolaç, 2005-2018 yıllarında Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Mustafa Helvacıoğlu, mevcut Meclis Başkanı Ahmet Koru ile mevcut Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ